Witaj! Logowanie Rejestracja

Najtrudniejsze przedmioty na elektronice i telekomunikacji na I roku
#2
Weeee, wreszcie mogę się wypowiedzieć z własnego doświadczenia i z własnych doświadczeń. Skończyłem EiT na tej uczelni dwa lata temu i powiem Ci szczerze,że da się zdać te studia po kierunku humanistycznym. Jednym z kolegów z roku był po LO z wiodącym językiem angielskim więc nie miał do czynienia z przedmiotami technicznymi Oczko Możesz w sumie iść bez przygotowania, jednak z nastawieniem takim, że jednak chcesz się uczyć i będziesz się uczyć bo studia należą do ciężkich.
Ale wróćmy do przedmiotów na pierwszym roku. Otóż największe spustoszenie sieje tam Fizyka z prof. Maksymowicz, a dokładnie to ćwiczenia z nią. Jednak jak już uda Ci się dotrwać do sesji i się nie zrazisz to egzamin już jest "prosty".
Kolejnym przedmiotem jest Matematyka. W zależności od wykładowcy, na którego trafisz może być albo bardzo prosto, albo w miarę prosto Oczko
Źle w każdym bądź razie nie jest Oczko
Z przedmiotów technicznych na pierwszym semestrze są Podstawy Elektroniki. Dawniej prowadził je prof. Kucewicz. Jeśli prowadzi je dalej to nie zdziw się jak zobaczysz wykłady po angielsku Oczko
Nie mogę Ci niestety dać rozpiski przedmiotów ponieważ ja kończyłem EiT jeszcze w systemie 4 letnim a nie 3,5 letnim więc przedmioty się różnią.

Jak będziesz miał jakieś pytania to służę pomocą. Tak samo jak już się tutaj dostaniesz to możesz pytać co gdzie po co dlaczego Oczko
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Najtrudniejsze przedmioty na elektronice i telekomunikacji na I roku - przez Cubaza - 02-03-2012, 17:51



Browsing: 1 gości