Witaj! Logowanie Rejestracja

Najtrudniejsze przedmioty na elektronice i telekomunikacji na I roku
#15
(07-06-2012, 22:55 )laura napisał(a): Mam nadzieję bo nigdy dotąd nie 'bawiłam się' lutownicą Duży uśmiech ale wiem przynajmniej jak wygląda i do czego służy Język

Jeśli wszyscy ludzie na PWSZ są tacy jak na forum to nie mogę się doczekać października Uśmiech
Jeszcze Ci sie znudzi ta PwszJęzyk zartujeOczko nie jest to zla uczelnia, ale niektorzy wykladowcy lubia uprzykrzyc zycieOczko zreszta to zobaczysz o ile bedziesz z nini mialaOczko a na 99% takJęzyk
Cytat:@Cubaza: jak na razie zaczynam korzystać z wakacji zanim zacznie się rekrutacja Duży uśmiech ale potem bd Cię męczyć Duży uśmiech jak mnie uczelnia przygarnie, oczywiscie Język
Uczelnia na 100% Cie przygarnieOczko a mnie mozesz meczycJęzyk mam to za soba, mam duza czesc materialow na wszystkie semestry, z ta roznica, ze nie na studia 3.5 letnie tylko 4 letnie. Ale material na obu jest ten sam. Milych wakacji zyczeOczko niestety nie wszyscy moga je miecJęzyk echOczko



Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Najtrudniejsze przedmioty na elektronice i telekomunikacji na I roku - przez Cubaza - 08-06-2012, 6:49



Browsing: 2 gości