Witaj! Logowanie Rejestracja

Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne?
#5
studentPWSZ napisał(a):Uczelnie też zamiast zamykać kierunki bez przyszłości to pozwalają na produkcję setek bezrobotnych
Im więcej studentów - tym lepiej dla uczelni , proste Uśmiech Od każdego studenta mają pieniążki, więc to w gestii uczelni leży, by pozyskać ich jak najwięcej. Wracając do tematu, w mojej ocenie mimo wszystko, jeżeli ktoś lubi ekonomię i go to interesuje, to warto studiować ekonomię - nawet, jeżeli z pracą po tym kierunku nie jest rewelacyjnie Uśmiech Pamiętaj, że uczelnia działa jak firma - jeśli jest zapotrzebowanie na jakiś towar (czyli w tym przypadku kierunek studiów) to ta firma (uczelnia) oczywiście, że ten towar daje, aby pokryć zapotrzebowanie na niego.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne? - przez admin - 10-04-2012, 19:22

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy będąc na drugim roku mogę zmienić studia dzienne na zaoczne?
Mam pytanie, czy jeśli wybrałem już promotora na studiach dziennych, na drugim roku, itp, czy na trzecim roku mogę przejść na studia zaoczne? Da się tak to zrobić?
nikolas 1 3,960 25-05-2015, 13:50
Ostatni post: green123



Browsing: 2 gości