Witaj! Logowanie Rejestracja

Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne?
#9
studentPWSZ, studia nie są obowiązkowe. W Polsce się tak utarło, że trzeba iść na studia. I przez to mamy miliony nikomu nie potrzebnych ludzi. Szkoły likwidują, ale masa ludzi idzie na kierunki związane z nauczaniem na poziomie podstawówka/gimnazjum/liceum. Służba zdrowia kuleje, ale w pieron ludzi idzie na kierunki związane ze służbą zdrowia pielęgniarstwo/fizjoterapia. Urzędników jest dużo, ale i tak idzie się na administrację Język

Co mają robić, albo się przemóc i pójść na kierunek z przyszłością i może się spodoba, albo nie iść na studia nigdzie zrobić kursy przygotowawcze i znaleźć pracę taką jak im odpowiada. Takie jest wyjście. A nie iść na studia bo tak wypada. Za moich czasów szło się do liceum bo tak wypadało, technika i zawodówki były beee. Jednak ja poszedłem do technikum i tym sposobem potem już miałem zawód w dłoni i to co po liceum, czyli maturę w ręce.
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne? - przez Cubaza - 12-04-2012, 7:18

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy będąc na drugim roku mogę zmienić studia dzienne na zaoczne?
Mam pytanie, czy jeśli wybrałem już promotora na studiach dziennych, na drugim roku, itp, czy na trzecim roku mogę przejść na studia zaoczne? Da się tak to zrobić?
nikolas 1 3,960 25-05-2015, 13:50
Ostatni post: green123



Browsing: 1 gości