Witaj! Logowanie Rejestracja

Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne?
#14
No i teraz całkowicie zmieniam zdanie dotyczące tego kierunku. Jeżeli np. ukończy się tutaj licencjat na ekonomi a, zrobi magisterkę dajmy w ekonomicznym, to praca sama cię będzie szukać. To przykład jednego z moich znajomych, którzy bez problemu znaleźli pracę w zawodzie, jednak początkowo nie w Tarnowie, ale w Krakowie. Jednak mimo wszystko, po wysłuchaniu słów kolegi o studiach na pwsz,odnoszę całkowicie inne zdanie niż na początku. Studia są rewelacyjne, prowadzone przez fantastyczną kadrę. Może niektórzy nie mają do tego smykałki, jednak większości to profesorzy i doktorzy z Rolniczego, Ekonomicznego i Jagielońskiego, przez co poziom jest bardzo wysoki. Więc zachęcam do studiów na pwsz na ekonomi, bo przecież zawsze gdy to komuś się nie spodoba, można wybrać się na magisterkę na zupełnie innym kierunku. A raczej po słowach kolegi, który już pracuję w Tarnowie, bo przenieśli tutaj odział jego firmy, warto takie studia skończyć. Pracować można po tym w wielu miejscach, bankach, instytucjach finansowych, biurach rachunkowych, sklepach. A jednak skończenie takich studiów, jest zawsze lepiej widziane przez pracodawcę niż brak wykształcenia kierunkowego
 
Reply
  


Wiadomości w tym wątku
Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne? - przez green123 - 16-06-2015, 8:02

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy będąc na drugim roku mogę zmienić studia dzienne na zaoczne?
Mam pytanie, czy jeśli wybrałem już promotora na studiach dziennych, na drugim roku, itp, czy na trzecim roku mogę przejść na studia zaoczne? Da się tak to zrobić?
nikolas 1 3,960 25-05-2015, 13:50
Ostatni post: green123



Browsing: 2 gości