Witaj! Logowanie Rejestracja

Termin składania wniosków o stypendium socjalne na rok akademicki 2012/2013
#1
Czy znany jest już termin składania wniosków o stypendium socjalne na rok 2012/2013?
 
Reply
#2
Tak, tutaj jest informacja, że od dzisiaj (15.05.2012) do 29 czerwca 2012 r..
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#3
a co w przypadku gdy ja jeszcze nie wiem nawet czy się dostałem?
 
Reply
#4
Właśnie Uśmiech
Co jeśli nie ma jeszcze listy? Język


Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#5
(07-06-2012, 23:32 )laura napisał(a): Właśnie Uśmiech
Co jeśli nie ma jeszcze listy? Język
Twoj wniosek po prostu przepadnie z tego co mi wiadomo.



Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#6
To nie mam szanse na stypendium na pierwszym roku akademickim skoro mój wniosek przepadnie?
 
Reply
#7
(08-06-2012, 17:18 )rudand_19 napisał(a): To nie mam szanse na stypendium na pierwszym roku akademickim skoro mój wniosek przepadnie?

Mowie o sytuacji kiedy sie nie dostaniesz na pwsz... Jesli sie dostaniesz to Twoj wniosek nie pezepadnie.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#8
Zobacz na ten wpis, wszystko wyszczególnione. Spokojnie niedługo po rekrutacji będzie harmonogram.
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj
 
Reply
#9
witam!

Co w przypadku, gdy nie złożyłam w ogóle papierów o stypendium, a wiem że powinno mi być przyznane... tylko ze 29 czerwca ( do kiedy niby był termin) ja nawet nie znałam wyników matury a co dopiero interesowanie się tym stypendium na uczelni, też nie wiedząc czy się dostanę..

Jest jakiś inny termin do składania, lub jakieś późniejsze decyzje o tych stypendiach??
 
Reply
#10
Oczywiście! Dla pierwszych roczników będzie odrębny termin, tak jak to jest w przypadku podań o akademik.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#11
(25-07-2012, 18:33 )admin napisał(a): Oczywiście! Dla pierwszych roczników będzie odrębny termin, tak jak to jest w przypadku podań o akademik.

Fajnie Uśmiech a kiedy bd wiadomo jaki to termin? Język
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#12
Trzeba szukać informacji na stronach uczelni. Jak tylko coś znajdę, to dam znać.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#13
(25-07-2012, 20:35 )admin napisał(a): Trzeba szukać informacji na stronach uczelni. Jak tylko coś znajdę, to dam znać.

Jak juz wiem, ze sie dostalam to moge poczekac Język
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#14
Obecnie nic nie widzę - zero informacji o terminach dla studentów 1 roku. Można zadzwonić i się spytać w sekretariacie.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#15
(26-07-2012, 10:06 )admin napisał(a): Obecnie nic nie widzę - zero informacji o terminach dla studentów 1 roku. Można zadzwonić i się spytać w sekretariacie.

albo przy okazji zawożenia dokumentów Język
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#16
Na stronie Uczelnie już znajdują się terminy od kiedy można składać wnioski o stypendium!!!
 
Reply
#17
Info tutaj Do kiedy

I tutaj wnioski Tutaj


Uśmiech
 
Reply
#18
(31-07-2012, 11:43 )chaotyczka napisał(a): Info tutaj Do kiedy

I tutaj wnioski Tutaj


Uśmiech

dzięki Uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#19
ciekawe tylko jaka jest szansa
 
Reply
#20
Szansa zawsze jest. Wszystko zalezy od sytuacji materialnej rodziny. 650zł .
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,727 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz



Browsing: 1 gości