Średnia ocen do stypendium dla najlepszych studentów
W jaki sposób liczona jest średnia ocen do stypendium dla najlepszych uczniów? Jest to zwykła średnia arytmetyczna, ważona czy jest jakiś konkretny wzór akurat do średniej dla stypendium rektora? Uśmiech

Średnia ocen brana pod uwagę w przypadku starania się o stypendium dla najlepszych studentów liczona jest zgodnie z tym, jak liczy się średnią na studiach. Pod tym względem nic się nie zmieniło.

Czy średnią ocen do wniosku o stypendium rektora musimy wypełnić sami czy wypełnia to komisja stypendialna?
Pytam ponieważ mój indeks jak i kartę egz. ma starosta grupy a niestety nie pamiętam wszystkich ocen.
dzięki za info Uśmiech

Jak pamiętam, zawsze średnią wpisywało się samemu, natomiast członkowie komisji stypendialnej tylko ją weryfikowali.

Czy do wniosku trzeba dołożyć ksero indeksu ? Jestem niezorientowany i dlatego pytam Uśmiech

Zorientowałam się u źródła i jeżeli chodzi o średnią do wniosku o stypendium rektorskiego, to student ubiegający się o przyznanie stypendium rektora nie wpisuje średniej, robią to pracownicy sekretariatów poszczególnych instytutów.
Natomiast podpinam się do pytania wyżej, czy należy złożyć jakieś dokumenty do wniosku o stypendium rektora?

Pozdrawiam Uśmiech

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,593 29-11-2016, 18:32