Witaj! Logowanie Rejestracja

„Małopolska kuźnia kwalifikacji” - projekt w ramach POKL
#1
Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT zaprasza do udziału w projekcie pn. "Małopolska kuźnia kwalifikacji” wszystkich przedsiębiorców i pracowników sektora mikro, małych przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie województwa małopolskiego (posiadające tu siedzibę, oddział, filię).

W ramach projektu zapraszamy do udziału w szkoleniach:
• Kompetencje handlowe (48)
Moduły szkolenia: negocjacje i techniki sprzedaży, obsługa klienta w firmie i przez telefon, budowanie długotrwałych relacji z klientem.
• Kompetencje menadżerskie (48)
Moduły szkolenia: autoprezentacja i komunikacja, zarządzanie czasem swoim i innych, radzenie sobie ze stresem, przywództwo i wpływanie na innych.

• Zarządzanie małą firmą (96)
Moduły szkolenia: zarządzanie zespołem pracowników, zarządzanie jakością i redukcja kosztów, prawo, marketing, pozyskiwanie funduszy zewnętrznych w tym z UE, podstawy zarządzania projektami.

Projekt „Małopolska kuźnia kwalifikacji” realizowany jest w ramach Priorytetu VIII, Poddziałania 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest podniesienie/nabycie kwalifikacji pracowników sektora mikro, małych przedsiębiorstw oraz wzrost profesjonalizmu firm w Małopolsce.

Koszty uczestnictwa

Szkolenia dla uczestników projektu są BEZPŁATNE.

Miejsce szkoleń

Szkolenia prowadzone będą w salach wykładowych w Tarnowie.

W ramach projektu zapewniamy:
 Podręczniki i materiały dydaktyczne,
 Opłatę za egzaminy i certyfikaty,
 Poczęstunek podczas zajęć,
 Osobom z poza miast gdzie organizowane są zajęcia zwrot kosztów dojazdu do wysokości biletów
Zgłoszenia trwają do 30.03.2012
Wszelkie informacje dostępne są na stronie kuznia.inbit.pl
Punkt Rekrutacyjny:
Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o.
Biuro Regionalne
ul. Szlak 8a/5, Kraków
Tel. 12 617 18 91/ 12 626 00 95
e-mail: kuzniakwalifikacji@inbit.pl
kuznia.inbit.pl
Zapraszamy do udziału w projekcie
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  RDN Małopolska - 1000 tulipanów na Dzień Kobiet
W Dzień Kobiet - 8 marca Radio RDN Małopolska zamierza rozdać tysiąc tulipanów dla wszystkich Pań. Wóz satelitarny stacji zamieni się w tym dniu w kwietny pojazd. Dziennikarze będą jeździć po całym regionie, obdarowując [b]panie z Brzeska, Tarnowa, Dębicy, Mielca i Dąbrowy Tarnowskiej[/b]. Radio RDN zacznie od Brzeska. Kwiaty rozdawane będą na brzeskim rynku pomiędzy 7:00 a 8:00. Po godzinie 9:00 tulipany będą wręczane w Tarnowie w okolicy kościoła ks. Misjonarzy, po 11:00 na rynku w Dębicy, zaś po 13:00 w Mielcu. Finał akcji odbędzie się w Dąbrowie Tarnowskiej. Na tamtejszym rynku akcja rozpocznie się po godzinie 15:00. źródło: tarnowianin.com
admin 0 2,952 07-03-2012, 14:46
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości