• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Brak dochodów a drobna pożyczka
#1
Jak wygląda możliwość zaciągnięcia pożyczki w sytuacji, w której nie generuję oficjalnych dochodów? Czy takie osoby mogą liczyć na jakieś formy kredytowania?

#2
Cóż, wbrew pozorom możliwości jest wiele. To, że ktoś nie pracuje i nie generuje w ten sposób dochód w pracy, nie oznacza, że nie może zaciągnąć jakiejś formy pożyczki do określonej wysokości.
Gdzie szukać takich ofert? Masz kilka dobrych porównywarek, które są dosyć często aktualizowane, wręcz na bieżąco. Proponuję sprawdzić np tutaj: http://www.finanovacash.pl/

Student - czy musi zapłacić mandat za brak stałego dochodu?
Cześć Niestety dostałem mandat z fotoradaru - jestem studentem. Czy jako student muszę więc zapłacić za mandat, skoro nie mam stałego dochodu? Co robić... da się z tego wymigać i jakoś wykręcić?
peka 5 7,753 01-12-2013, 0:28
Ostatni post: piotrow