Budowa Instytutu Ochrony Zdrowia ciągle kontynuowana
Budowa Instytutu Ochrony Zdrowia przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie ciągle trwa.

Konsorcjum firm: INSTAL Białystok S.A oraz RESBUD S.A, czyli pozostali uczestnicy konsorcjum, które wygrało przetarg na realizację inwestycji pn. "Rozbudowa Kampusu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie dla potrzeb tworzonej Akademii Tarnowskiej” kontynuują prace budowlane.

Prace idą tak wolno z powodu szczegółów prawnych oraz finansowych dotyczących dokończenia inwestycji zaczętej przez firmę ABM Solid, będącą obecnie w upadłości likwidacyjnej.

Galerię zdjęć z budowy można zobaczyć na stronie naszej uczelni.

info: pwsztar.edu.pl

I kiedy będzie gotowy w 100% Instytut Ochrony Zdrowia, tak, aby można było z niego korzystać?
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

@up, tego najstarsi górale nie wiedzą. W przyszłym roku powinno już być wszystko gotowe na rozpoczęcie nowego roku akademickiego.

Tak myślałem xD. I tak jak będzie to gotowe to z tego nie skorzystam już z racji nie bycia już studentem chyba, że będzie ten obiekt dostępny również i dla zwykłych osób.

Uroczyste otwarcie budynku Instytutu Ochrony Zdrowia
Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie mają zaszczyt zaprosić na uroczystość otwarcia budynku Instytutu Ochrony Zdrowia, która odbędzie się [b]12 lutego 2013 r. , o godz. 11.00[/b] w holu części sportowo-rekreacyjnej nowego budynku. [b]Program uroczystego otwarcia:[/b] Godz. 11.00: [list] [*]wystąpienie JM Rektora prof. dr. hab. Stanisława Komornickiego [*]wystąpienia zaproszonych Gości [*]uroczyste otwarcie budynku Instytutu Ochrony Zdrowia [/list] zwiedzanie obiektu: hali sportowej, pływalni, części dydaktycznej połączone z pokazami sportowymi studentów info: pwsztar.edu.pl
admin 0 2,141 06-02-2013, 17:21
Ostatni post: admin