• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Cafe Tramwaj
#1
Czy ktoś z Was odwiedził Cafe Tramwaj w Tarnowie? Miejsce jest bardzo ciekawe i interesujące ze względu, iż mieści się ono w tramwaju stojącym na Placu Sobieskiego. Jest to wierna replika tych tramwajów, które kursowały po Tarnowie 100 lat temu.
Chciałbym poznać Wasze opinie o tym miejscu, czy warto wybrać się tam czy może do Kudelskiego obok? Język
 
Reply
#2
W Cafe Tramwaj mają przepyszną mrożoną kawę. W upalne dni jest to naprawdę coś rewelacyjnego. Kosztuje 10 złotych, jednak jej smak jest rewelacyjny, na górze są lody z bitą śmietaną - coś wspaniałego.
Sam lokal jest również bardzo przyjazny, miejsca nie ma za wiele, jednak tłumów także nie. W środku jest klimatyzacja, ładny wystrój, książki o dawnym Tarnowie, na ścianach wiszą pocztówki sprzed 100 lat, gdy w tym miejscu kursował tramwaj. Miejsce naprawdę warte odwiedzenia Uśmiech
 
Reply
#3
Byłem. Fajne, klimatyczne (i klimatyzowane) miejsce. Nie ma jednak za wiele siedzeń, jak to w tramwaju. Kawy są dobre, ceny nie są wygórowane. Starają się konkurować z "Kudelskim" co jak dla mnie im bardzo dobrze wychodzi.

W upalne dni tłumy tam oczywiście są Uśmiech
 
Reply
#4
Ja jeszcze nie miałem okazji być. Temat stary, ale bardzo chętnie się dowiem, czy to Cafe Tramwaj dalej funkcjonuje?
Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
#5
Tak i ma się bardzo dobrze bo to klimatyczna knajpa. Zawsze tam widzę kilka osób.
 
Reply
  
Browsing: 1 gości