Co jak moja praca inżynierska będzie zła?
Hej
Czy jeśli napiszę złą pracę która nie spodoba się promotorowi to nie zaliczę semestru i nie skończę studiów?

Temat ustalasz z promotorem. Promotor "kontroluje" Twoja prace przez caly semestr. Przynosisz mu kolejne rozdzialy, kolejne etapy budowanego urzadzenia i takie tam.
Powiem Ci szczerze, ze nie spotkalem sie z tym zeby praca inz. nie podobala sie promotorowi jak juz sie zgodzil nim bycJęzyk u ciebie tez tak nie bedzie:p

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Jeśli pracy nie oddasz w terminie, to według regulaminu studiów na PWSZ w Tarnowie nie zaliczysz przedmiotu: "Seminarium dyplomowe" i zostaniesz skreślony z listy studentów.

To oni muszą się zgodzic byc jeszcze promotorami? Nie wystarczy to że ja wybrałem ich temat?

Jeśli wybrałeś ich temat to się zgodzą. Jeśli wybierasz swój temat to oni muszą się zgodzić.

A to rozumiem Uśmiech nie - temat raczej ich. ile czasu jest na jej napisanie?

Teoretycznie rok, praktycznie nawet też Oczko Bo temat musisz wybrać do końca października ostatniego roku studiów jeśli dobrze pamiętam Język

czyli będąc na 3 roku już w październiku wybieram temat?

a kiedy wybiera się specjalności?

Na drugim roku z tego co pamiętam. Jednak tego nie jestem pewien.

(31-05-2012, 18:30 )Cubaza napisał(a): Dokładnie tak, albo w systemie 3,5 letnim to nawet wcześniej. Jednak tematy są też dane odpowiednio wcześniej Oczko

skoro 7 semestrów trwają studia to na którym semestrze wybieram prace i zaczynam pisać? 5 semestr czyli początek 3 roku?

Skoro w systemie 3 letnim wybierasz na trzecim roku. Czyli na 5 semestrze, to w systemie 3,5 letnim będziesz wybierać na 6 semestrze. Tak mi się wydaje, ale nie daję pewności bo niektórzy tematy wybrali nawet i na początku 3 roku Oczko Ale ostateczny termin to raczej 6 semestr Oczko

Praca po PWSZ w Tarnowie
Czy w Tarnowie znajdę pracę kończąc PWSZ w Tarnowie? Czy absolwenci tej uczelni pracują w Tarnowie? Bo nie chce mi się jeździć do pracy do takiego Rzeszowa kończąc studia w Tarnowie. Równie dobrze mogę od razu iść do Rzeszowa na studia. Prosze o odpowiedź.
coolszach 12 9,825 03-12-2015, 13:11
Ostatni post: krsmoh