• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Co można robić po fizjoterapii?
#1
Co można wg Was robić po fizjoterapii? Gdzie pracować co dalej robić po skończeniu fizjoterapii?
macie jakieś pomysły, propozycje?
 
Reply
#2
Możesz otworzyć własną działalność, np. gabinet masażu. Mam kolegę, który jest po fizjoterapii i masuje ludzi.
Jeśli będziesz dobrym masażystą to napewno będziesz miał też wielu chętnych.
 
Reply
#3
Ja właśnie planuję iść na swoje. Nie chce wyjeżdżać i pracować na obczyźnie. Może dlatego, że mam tutaj rodzinę i małe dzieci. A to dla nich byłby dodatkowy szok.
 
Reply
#4
Fizjoterapia daje bardzo dużo możliwości zarówno w kraju, ale i przede wszystkim za granicą. Mój kolega wybrał właśnie drogą kilku letniej praktyki za grosze, a potem Francja. Założył firmę w PL aby nie płacić aż tak wysokich podatków i żyje że hohoh.
 
Reply
#5
Można pracować w SPA, albo przychodni rehabilitacyjnej. Bardzo przyszłościowy zawód - klientów nie będzie brakować Oczko
 
Reply
#6
Fizjoterapeuta? Przyszłościowy zawód? To dlaczego tyle osób jest na bezrobociu?
 
Reply
#7
nie zagłębiałam się w statystyki, ale jest to jeden z zawodów, gdzie można "dorobić" prywatnie, a w społeczeństwie mamy dwie tendencje - ludzie się starzeją, będą wymagali opieki, rehabilitacji i innych zabiegów, natomiast dużo ludzi zaczyna dbać o swoje zdrowie - fitness, jogging, pilates, nordic walking i różne inne, a jak komuś będzie zależało na utrzymaniu formy to będzie potrzebował instruktora, więc praca będzie w zawodzie - można założyć własną firmę lub zatrudnić się na początek w jakiejś instytucji.
 
Reply
#8
można się dokształcić np zrobić jakiś Kurs języka angielskiego a potem jeżeli życie pozwoli zalożyć swój własny gabinet.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy po fizjoterapii można uczyć WF?
Czy po fizjoterapii można uczyć WF-u w szkole? Czy można zostać nauczycielem WF-u po fizjoterapii? Jak uważacie? jak jest w praktyce? pozdrawiam.
i666 2 4,649 03-09-2013, 17:11
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości