• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Co po fizjoterapii? Jaka praca?
#1
Jest to niezwykle popularny kierunek. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, co dalej po fizjoterapii, gdzie można później szukać zatrudnienia. Rozumiem, że szpitale, placówki zdrowia, ośrodki SPA, ale czy np dyplom ten jest akceptowany na statkach pasażerskich czy za granicami naszego państwa?
 
Reply
#2
Cytat:Absolwent kierunku fizjoterapia posiada przygotowanie zawodowe do zatrudnienia w takich miejscach pracy, jak: publiczne i niepubliczne placówki ochrony zdrowia, m.in.: szpitale o różnym profilu, przychodnie specjalistyczne, przychodnie wielospecjalistyczne, poradnie i gabinety rehabilitacyjne, ośrodki rehabilitacyjne, sanatoria rehabilitacyjne i o różnym profilu, ośrodki opiekuńczo-lecznicze; zakłady pracy chronionej; warsztaty terapii zajęciowej; jednostki gospodarki i podmioty gospodarcze prowadzące działalność prozdrowotną, np. ogniska TKKF, ośrodki i gabinety odnowy biologicznej, klubowe przychodnie sportowo-lekarskie, gabinety masażu, terapii manualnej i usprawniania; publiczne i niepubliczne placówki prowadzące działalność w zakresie sportów dla osób niepełnosprawnych; placówki sportowo-rekreacyjno-terapeutyczne.

numberfive napisał(a):dyplom ten jest akceptowany na statkach pasażerskich czy za granicami naszego państwa?
Dobre pytanie. Jednak o jaką pracę na tych statkach chodzi dokładniej?
 
Reply
#3
Oczywiście praca jako fizjoterapeuta. Czy armator będzie uznawał moje uprawnienia zdobyte w kraju?
 
Reply
#4
Zapewne dyplom jest akceptowany, ale musisz mieć jakieś specjalne kursy chyba ukończone, by móc pływać na statkach Uśmiech Nie wiem zresztą, więc 100% pewności nie mam Uśmiech
 
Reply
#5
A co na statkach robi fizjoterapeuta, że tak się zapytam? Uśmiech
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj: http://www.cudenergy.com/pilarz/
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co można dalej studiować po licencjacie z fizjoterapii?
Czy jeżeli posiadam już licencjat z fizjoterapii, to co można robić dalej? Czy licencjat gwarantuje już odpowiednie wykształcenie do podjęcia pracy? Uważacie że mimo wszystko jednak kontynuować studia na II stopniu? Można zmienić kierunek/specjalność albo co wybrać po fizjoterapii? W czym możemy wybierać mówiąc prościej.
marcin.p 8 17,339 08-09-2013, 16:20
Ostatni post: rafcio85Browsing: 1 gości