Co z nowymi kierunkami/specjalnościami na PWSZ?
Ponoć w tym roku mają uruchamiać nowe kierunki artystyczne na pwsz w Tarnowie.
Patrze na stronę uczelni, ale nie widzę tych nowych kierunków nie ma żadnych opisów, wymagań rekrutacyjnych więc czy to naprawdę jest prawda? Czy te kierunki dopiero się :docierają: i wejdą np. za rok czy dwa? jak to w rzeczywistości jest?

Może tylko na tej stronce nie ma a jak będziesz składał podanie to w systemie będzie wybór Język mój kierunek jest Uśmiech

Wszystkie nowe specjalności są już dostępne, zgodnie z rozporządzeniami, nowe kierunki mają być od tego roku.

Jak widać, na wspomnianej stronie dodano już opisy nowych kierunków.

(13-06-2012, 16:49 )admin napisał(a): Jak widać, na wspomnianej stronie dodano już opisy nowych kierunków.

Ale mieli opóźnienie Język

Praca po PWSZ w Tarnowie
Czy w Tarnowie znajdę pracę kończąc PWSZ w Tarnowie? Czy absolwenci tej uczelni pracują w Tarnowie? Bo nie chce mi się jeździć do pracy do takiego Rzeszowa kończąc studia w Tarnowie. Równie dobrze mogę od razu iść do Rzeszowa na studia. Prosze o odpowiedź.
coolszach 12 9,825 03-12-2015, 13:11
Ostatni post: krsmoh