Co zabrać ze sobą na pielgrzymkę do Częstochowy?
Cześć
Co jeszcze oprócz tego co napisali na stronie pielgrzymkowej najlepiej zabrać ze sobą na pielgrzymkę do Częstochowy?
Cóż idziemy pieszo, więc kilka rzeczy by się przydało. Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, dopiszcie. Najchętniej to bym na rolkach sobie jechał zamiast maszerować na nogach - można?
Idę po raz pierwszy więc nie wiem jak to będzie Duży uśmiech
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!

Wszystko już tam wyszczególnili, skoro piszą, aby nie brać cennych rzeczy, to nie ma potrzeby ich zabierać. Telefon komórkowy, aparat cyfrowy tak, ale laptop czy tablet to bezsens. Pielgrzymować idzie się w konkretnym celu, intencji więc internet jest tam niepotrzebny. Zresztą nie wiem czy będą gdziekolwiek udostępniane gniazdka aby sobie podładować np. telefon - na pielgrzymce nigdy nie byłem.

Warunki są typowo biwakowe, śpi się w stodole na sianie, szkoda uszkodzenia cennych przedmiotów. Warto ze sobą zabrać na pewno lekarstwa, jakieś wygodne buty (na zmianę), pelerynę (parasol jest zbędny) przeciwdeszczową, czapkę (kapelusz) - okulary na słońce oraz jedzenie (suchy prowiant, konserwy itd.).

Więcej znajdziesz na stronie tarnowskiej pielgrzymki.

Nie było tak źle, w miarę warunki dobre, ludzie ugoszczalni i chętnie udostępniali sanitariaty Uśmiech
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!

Tylko nie zapomnij wziąć ze sobą książeczki, różańca i suchego chleba. Wodę dają albo będzie w studniach. Nie bierz nic więcej, przecież to pielgrzymka, idziesz się modlić, pokutować, tak jak Jezus na pustyni przez 40 dni.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.

Gdzie zabrać dziewczynę w Tarnowie?
Hej Gdzie mogę zabrać dziewczynę w Tarnowie? Tzn. gdzie moglibyśmy razem pójść? Pytanie trochę głupie no ale nie mam większego pomysłu a oklepane pomysły typu marcinka czy park strzelecki to chyba trochę nudne. Szukam jakiś ciekawych miejsc w Tarnowie własnie na spacer - możecie coś polecić?
arczi00 2 5,283 23-09-2012, 19:42
Ostatni post: pandora