• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy absolwent może korzystać z konta studenckiego?
#1
Czy absolwetn określonej uczelni, może w sposób w pełni legalny i bezproblemowy korzystać z rachunku studenckiego?

#2
Teoretycznie może, a przynajmniej z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wciąż korzystam z konta studenckiego w banku Pekao sa. I tak, pojawiały się telefony z banku, abym przyjechał, zmienił ofertę na bardziej dostosowaną do moich potrzeb, ale powiem szczerze, że są to telefony raczej o zabarwieniu marketingowym - czyli raczej przyjedź do nas, a my Ci coś jeszcze sprzedamy,jakąś usługę, której tak naprawdę nie ptrzebujesz. Proszę znaleźć w warunkach w jakimś banku http://www.konto-studenckie.pl/porownani...nckich.php że absolwent nie może korzystać wybranego rachunku bankowego.

Czy istnieje przepis na osiągnięcie sukcesu?
Jak w temacie, czy istnieje jakiś przepis na sukces? Mam tutaj na myśli przede wszystkim przepis na sukces finansowy, ale też mieć satysfakcjonującą pracę.
gimber 1 88 17-10-2018, 11:10
Ostatni post: janko22