Czy akademik jest miejscem publicznym?
Witam
Czy akademik to miejsce publiczne? Czy mogą mi dać mandat za spożywanie alkoholu na terenie akademika?
pozdro

No w sumie to miejsce publiczne. W swoim pokoju raczej Ci mandatu nie dadzą, ale kto wie czy na ławce przed już nie Oczko
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Odnośnie palenia w miejscu publicznym:
Cytat:Dymek będzie dozwolony w hotelach, akademikach, uczelniach i w domach pomocy społecznej. Pod warunkiem, że w budynku będzie specjalne pomieszczenie.

Tutaj mam podobne zdanie, co @studentPWSZ.

Akademik to tak jak uczelnia - powinna wisieć tablica informująca o zakazie palenia lub coś podobnego. Chociaż i tak na terenie akademika nikt nie wlepi Ci mandatu znając życie.

Czy w akademiku jest wifi?
Powie mi ktoś, czy w akademikach jest internet bezprzewodowy czy może kablowy jak w niektórych w których mieszkają znajomi? Czy trzeba płacić za internet bezprzewodowy dodatkowo czy jest on już wliczony w cenę opłaty za mieszkanie w pokoju w akademiku?
krecik 21 13,883 07-10-2016, 7:38
Ostatni post: miniek15m