• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy istnieje przepis na osiągnięcie sukcesu?
#1
Jak w temacie, czy istnieje jakiś przepis na sukces? Mam tutaj na myśli przede wszystkim przepis na sukces finansowy, ale też mieć satysfakcjonującą pracę.

#2
Nie ma sprawdzonego przepisu, podobnie nie ma sprwdoznego przepisu na wygranie milionów na w Lotto.
Słyszałem kiedyś zdanie, które moim zdaniem na temat sukcesu. Otóż sukces to w 60% praca, 20% talent oraz 20% inne czynniki takie jak szczeście. Czyli samą pracą, odrobiną talentu oraz szczęścia sukces jest w zasadzie murowany.
Na http://brief.pl/niekompetentni_niedoswia...ja_trendy/ znalazłem fajny tekst o parciu młodych na sukces i jak to się zwykle odbywa.

Czy absolwent może korzystać z konta studenckiego?
Czy absolwetn określonej uczelni, może w sposób w pełni legalny i bezproblemowy korzystać z rachunku studenckiego?
gimber 1 30 04-12-2018, 13:35
Ostatni post: janko22