• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy jest praca po pielęgniarstwie?
#1
Ostatnio bardzo mnie zainteresowało pielęgniarstwo jako kierunek studiów, po zrobieniu kursu ratownika medycznego. Ogólnie to zastanawiam się, czy warto podjąć te studia gdyż nie wiem, czy jest praca dla pielęgniarzy albo pielęgniarek? Po pielęgniarstwie teoretycznie nie powinno być z tym problemu, jednak chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat przyszłości po studiach pielęgniarskich.
 
Reply
#2
Jest dużo pracy dla pielęgniarek/opiekunek osób starszych w Niemczech i ogólnie zagranicą, jednakże do tego w wielu przypadkach wymagane jest doświadczenie. Z praktykami po pielęgniarstwie nie ma większych problemów, to trzeba przyznać, jednakże później bez znajomości byłoby ciężko załapać się np. do szpitala do pracy.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Studia magisterskie na pielęgniarstwie
Witam, mam pytanie odnośnie studiów magisterskich na pielęgniarstwie, zarówno dziennych jak i zaocznych. W przypadku dziennych to czy można pogodzić je z pracą i ogólnie jak jest na tej uczelni, a w przypadku zaocznych czy odbywają się zjazdy co tydzień czy rzadziej i jaki jest koszt. Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)
Werka.M 0 1,274 02-04-2016, 10:07
Ostatni post: Werka.MBrowsing: 1 gości