• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy liceum i technikum piszą tą samą maturę?
#1
Mógłby mi ktoś odpowiedzieć, czy w liceach jak i technikach jest ten sam arkusz matury? Czy licea i technika piszą po prostu tą samą maturę czy jest inaczej? Słyszałem jakiś czas temu, że podobno w liceach i technikach są różne podstawy programowe, więc arkusze są inne. Czy jest to prawdą i czy na maturze 2016 również technika będą pisały inną maturę niż licea?
 
Reply
#2
Zgadza się, ale było tak tylko podczas matury w 2015 roku. W przyszłym, 2016 roku matura będzie taka sama zarówno dla liceów jak i techników a wynika to z faktu, że była zmieniana podstawa programowa dla rocznika '96, a technikum kończył w 2015 roku rocznik '95 i to ten rocznik pisał w technikum matury według starej podstawy programowej.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy poprawiając maturę poprzedni wynik się kasuje?
Mam takie dość klarowne pytanie, gdybym w tym roku poprawiał maturę z Fizyki to wynik procentowy z poprzedniej matury (z zeszłego roku) się anuluje? Czy może jest tak, że poprzedni wynik matury jest nadpisywany ale tylko w przypadku, gdy tą maturę poprawkową napisałem lepiej? Czy nie ma to znaczenia?
plumber 2 2,955 11-12-2015, 11:10
Ostatni post: miak75Browsing: 1 gości