Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy można namierzyć telefon po numerze telefonu?
#1
Zawsze mnie to zastanawiało, czy można namierzyć telefon, zlokalizować go mając tylko jego numer, przy wykorzystaniu ogólnie dostępnych metod? Tzn. wykorzystując Internet bądź inne lokalizatory?
 
Reply
#2
Nie da się namierzyć telefonu po samym numerze telefonu. Nie ma ogólnie dostępnego żadnego narzędzia, które rzekomo miałoby tak nas lokalizować, to byłoby już zupełne inwigilowanie w naszą prywatność. Na chwilę obecną namierzyć telefon po numerze mogą odpowiednie służby przy współpracy z operatorem telekomunikacyjnym.

Wszystkie strony typu: "Lokalizator telefonu GSM" to fikcja i naciąganie. Przez internet nie da się namierzyć telefonu po samym numerze telefonu.
 
Reply
#3
Był juz taki temat. Telefonu bez podłączenia do internetu i bez uruchomionego GPS'a nie da się dokładnie namierzyć. Można tylko orientacyjny teren pomiędzy przynajmniej trzema nadajnikami GSM
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po czym poznać, że telefon jest zawirusowany?
Jakie objawy i zachowanie naszego smartfona może nam dać do myślenia, że telefon jest zawirusowany? Po czym można to poznać? Czy samoczynne włączanie się podświetlenia w smartfonie jest już oznaką, że jest na nim jakiś wirus albo inne dziadostwo? Czy może jest to wina bardziej sprzętowa niż wirusów? Jak poznać, że telefon jest zawirusowany i zaśmiecony szkodnikami?
grzybu 8 216,288 05-03-2016, 10:32
Ostatni post: devilhBrowsing: 1 gości