• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy można nie zdać egzaminu gimnazjalnego?
#1
Cześć
Jak jest z egzaminem gimnazjalnym? czy można go nie zdać? czy wynik z egzaminu gimnazjalnego wpływa na oceny na świadectwie?
 
Reply
#2
Hehe nie. Egzamin gimnazjalny jest zdany zawsze - nawet wtedy gdy nie zdobędziesz żadnego punktu. Warunkiem zdania egzaminu jest przyjście i zakodowanie swojej pracy a to na ile punktów go napiszesz zależy tylko od Ciebie.
 
Reply
#3
Czyli jednak nie przychodząc na egzamin gimnazjalny mówiąc krótko można go oblać i nie zdać, ale to chyba nie znam takich osób które z własnych przyczyn a nie losowych zrezygnowały z podchodzenia do egzaminu gimnazjalnego i go po prostu nie zdały nie podpisując się.
 
Reply
#4
Nie wiem jaki sens egzaminu skoro można go zdać mając 0 pkt.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalnego?
Chciałam się Was zapytać, czy znacie może jakieś portale, gdzie byłyby materiały i testy online przygotowujące do testów gimnazjalnych? Chodzi mi o jakiś portal który jest dedykowany gimnazjalistom i który za darmo pomoże przygotować się do egzaminu gimnazjalnego. Moje dziecko będzie szlo teraz do 3 klasy gimnazjum i jak wszyscy będzie też pisało testy gimnazjalne, od których jak wiadomo zależy do jakiego LO się dostanie. Problem jednak w tym, że przez dłuższą cześć roku będzie on wyłączony z zajęć szkolnych przez co zapewne będzie miało sporo zaległości. Obawiam się, że może się to negatywnie odbić na jego wynikach z testów, dlatego szukam jakichś testów, gdzie sam będzie mógł się przygotowywać. Dodatkowo zależy mi na testach online, bo wiem, że w takiej formie szybciej będę mogła sprawdzić, czy rzeczywiście się uczy (z tego co wiem, to można sprawdzić przy takich testach przerobione zadania i z czym ma się największy problem), no i na pewno będzie mi go wtedy łatwiej zagnać do nauki.
PoisonGirl 1 2,391 27-08-2014, 13:33
Ostatni post: Furmana KapłanaBrowsing: 1 gości