09-04-2015, 17:12
Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?
tak jak w temacie. Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?
09-04-2015, 18:31
Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?
A nie lepiej byłoby się spytać prowadzącego zajęcia?
21-04-2015, 15:08
Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?
gdyby tak było dla mnie lepiej, to nie pytałabym o to na tym forum.... ponawiam pytanie i proszę o odpowiedź jeśli ktoś miał z dr Bogocz zajęcia.
21-04-2015, 18:14
Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?
Jest dopiero połowa kwietnia, a ty boisz się kolokwiów. Każdy nauczyciel i tak zaliczy ci ćwiczenia, bo bez zaliczeń ćwiczeń, często nauczyciele nie dopuszczają do egzaminów. Tak jest np. na agh. Jak jest na pwsz tego nie wiem, jednak jak po roku rezygnuje ze studiów tylko 2% z kierunku ekonomia to o czymś świadczy. Świadczy o tym, że jest coraz mniej studentów na pwsz. Dlatego też uczelnia będzie za wszelką cenę starała się utrzymać studentów i oferujemy im np. 3 lub 4 terminy już po sesji.
27-04-2015, 15:43
Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?
green123 tak, myślę już teraz o kolokwium, bo na PWSZ w Tarnowie kolokwia pisze się kilka razy w semestrze, a nie tylko na koniec semestru tak jak pewnie na Twojej uczelni - skoro masz takie wyobrażenie... Na AGH nauczyciele CZĘSTO nie dopuszczają do egzaminu bez zaliczenia z ćwiczeń?? Na PWSZ bez zaliczenia ćwiczeń wcale nie dopuszczą cię do egzaminu. Z tego co widzę po Twoich wypowiedziach na tym forum masz bardzo złe zdanie o PWSZ w Tarnowie. Czyżby jakiś żal do kogoś?

Ekonomia czy finanse i rachunkowość?
Ciężko jest jednoznacznie określić, który z podanych przez Ciebie kierunków jest lepszy i zapewni Ci pracę w przyszłości. Osobiście na pewno byłbym skłonny, aby studiować bardziej [b]finanse i rachunkowość[/b], który to wprawdzie nie jest jakimś super kierunkiem, jednak możliwości pracy po nim są na pewno większe niż po Ekonomii. Na pewno łatwiej jest się dostać na Ekonomię, jednak jest to jeden z [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Kierunki-studi%C3%B3w-bez-przysz%C5%82o%C5%9Bci-t]kierunków studiów bez przyszłości[/url] który każdego roku produkuje tylko bezrobotnych, zatem dobrze się zastanowić przed wyborem kierunku dalszej nauki. Na obu kierunkach na pewno wymagana jest bardzo dobra znajomość matematyki, w szczególności statystyka oraz liczenie nie powinno sprawiać Ci problemów, chcąc iść na te studia. Generalnie powinno iść się na taki kierunek studiów, który nam bardziej pasuje i w którym czujemy się bardziej pewnie, ale z drugiej strony trzeba także brać pod uwagę wszystkie tendencje na rynku pracy, aby nie tylko studiować to co się lubi, ale też to, po czym będzie możliwość pracy w wyuczonym zawodzie.
kosman 7 6,667 06-01-2017 22:57
Ostatni post: MoniaL
  PWSZ Czy MWSE
I obie uczelnie, na podstawie tego kierunku, produkują bezrobotnych. Tylko tak jak wspomniał spamer, jeden robi to za darmo, a drugi za kasę.
pekuses 2 906 25-07-2016 22:08
Ostatni post: Cubaza
  Czy na praktykach mogę pracować na umowę zlecenie?
Witam. Mam takie pytanie, czy odbywając praktykę mogę pracować na umowę zlecenie w innym zakładzie pracy niż w tym , w którym odbywam praktykę?
lolzaco1994 0 401 19-06-2016 18:11
Ostatni post: lolzaco1994
  Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne?
Tak jak napisał Cubaza wyżej. W wątkach niżej wszystko zostało wspomniane. Rynek pracy w dzisiejszych czasach jest już przesycony absolwentami ekonomii, szkoda się na to pchać, bo ciężko będzie znaleźć pracę w zawodzie. Nawet w większych miastach. Wszyscy na około trąbią o [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Kierunki-studi%C3%B3w-bez-przysz%C5%82o%C5%9Bci-t]kierunkach studiów bez przyszłości[/url], wśród których jest także i Ekonomia, jednak co roku wszyscy wciąż się na te kierunki pchają. Ale kto wie, może Ci się uda coś po znajomościach :)
dudek 15 24,268 19-09-2015 9:34
Ostatni post: torsfjall
  Czy będąc na drugim roku mogę zmienić studia dzienne na zaoczne?
Mam pytanie, czy jeśli wybrałem już promotora na studiach dziennych, na drugim roku, itp, czy na trzecim roku mogę przejść na studia zaoczne? Da się tak to zrobić?
nikolas 1 1,063 25-05-2015 13:50
Ostatni post: green123