• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?
#1
tak jak w temacie. Czy można poprawiać kolokwium ze statystyki na ćwiczeniach u dr Bogocz?

#2
A nie lepiej byłoby się spytać prowadzącego zajęcia?

#3
gdyby tak było dla mnie lepiej, to nie pytałabym o to na tym forum.... ponawiam pytanie i proszę o odpowiedź jeśli ktoś miał z dr Bogocz zajęcia.

#4
Jest dopiero połowa kwietnia, a ty boisz się kolokwiów. Każdy nauczyciel i tak zaliczy ci ćwiczenia, bo bez zaliczeń ćwiczeń, często nauczyciele nie dopuszczają do egzaminów. Tak jest np. na agh. Jak jest na pwsz tego nie wiem, jednak jak po roku rezygnuje ze studiów tylko 2% z kierunku ekonomia to o czymś świadczy. Świadczy o tym, że jest coraz mniej studentów na pwsz. Dlatego też uczelnia będzie za wszelką cenę starała się utrzymać studentów i oferujemy im np. 3 lub 4 terminy już po sesji.

#5
green123 tak, myślę już teraz o kolokwium, bo na PWSZ w Tarnowie kolokwia pisze się kilka razy w semestrze, a nie tylko na koniec semestru tak jak pewnie na Twojej uczelni - skoro masz takie wyobrażenie... Na AGH nauczyciele CZĘSTO nie dopuszczają do egzaminu bez zaliczenia z ćwiczeń?? Na PWSZ bez zaliczenia ćwiczeń wcale nie dopuszczą cię do egzaminu. Z tego co widzę po Twoich wypowiedziach na tym forum masz bardzo złe zdanie o PWSZ w Tarnowie. Czyżby jakiś żal do kogoś? Uśmiech Uśmiech

Opinie o ekonomii. Czy warto kończyć studia ekonomiczne?
Jakie są wasze opinie o studiach ekonomicznych? Czy warto kończyć ekonomię? Czy może rynek jest już nasycony ekonomistami? Podzielcie się swoim zdaniem na temat studiów ekonomicznych. Czy w obecnych czasach warto jeszcze studiować ekonomię? A może jednak warto by skupić się na innych kierunkach studiów niż na ekonomii, jeżeli tak ciężko jest z pracą po tym kierunku studiów?
dudek 16 31,864 26-08-2017, 10:03
Ostatni post: gimber