Czy można studiować na dwóch uczelniach jednocześnie?
Cześć Wam
Czy można studiować na dwóch uczelniach jednocześnie dwa różne kierunki? Czy jest to nie do pogodzenia? Czy jedna uczelnia musi wiedzieć o tym, że studiuję także na innej uczelni?

Obie uczelnie muszą wiedzieć, że studiujesz na dwóch uczelniach ponieważ musisz otrzymać zgodę dziekanów na podjęcie studiów. Jeśli są to uczelnie w jednym mieście, bądz też jeden kierunek to studia dzienne, a drugi to studia zaoczne to jesteś w stanie pogodzić studia na dwóch uczelniach.

Czy warto studiować kryminalistykę?
Myślę o tym, aby po maturze iść na kryminalistykę. Czy warto studiować kryminalistykę? Są to studia, które by mnie ciekawiły ze względu na moje zainteresowania, ale czy jest praca po kryminalistyce? Czy chętnie absolwentów tego kierunku można przyjmować do pracy? Jak uważacie? Dajcie coś więcej znać w tym temacie. Pozdrawiam
commit 3 23,262 28-01-2016, 13:28
Ostatni post: Tomatek