Czy mogę na uczelnie jeździć rowerem?
Czy mogę na uczelnię jeździć rowerem? Są jakieś stojaki, gdzie można zapiąć rower??

Czy takie stojaki jak są to są monitorowane?

Mieszkam w mościcach i rowerem byłoby dobrze mi jeździć.

Możesz, czemu nie.

Ale czy ktoś tych roweroów pilnuje?

Jest jakaś nie wiem portiernia budka?

Niestety, nie ma żadnej portierni, budki czegokolwiek kto/co pilnuje rowerów. Chociaż wydaje mi się, że obok budynku C kamera jest skierowana na stojak z rowerami.

Dziękuję Uśmiech A zdarzają się nauczelni kradzieże?

Raczej nie. Przynajmniej ja o żadnej nie słyszałem.

(06-04-2012, 21:15 )dzastin18 napisał(a): Dziękuję Uśmiech A zdarzają się nauczelni kradzieże?
Na pewno się zdarzały, lecz nikt się z tym nie afiszuje. Są to jednak pojedyncze przypadki, a nie plaga Uśmiech

Rozumiem. A gdzie są te stojaki na rowery? Dużo ich jest? Uśmiech Uśmiech

Stojaki znajdują się jeśli dobrze pamiętam:
- od tyłu budynku A
- po lewej od wejścia do budynku B
- po prawej stronie budynku C
Stojaków jest na tyle, że nie widziałem aby jakiś tam rower nie stał przypięty do stojaka Uśmiech

(13-05-2012, 16:51 )czecho100 napisał(a): Za mało jest stojaków. U nas kumpel jeździ to często musiał rower zapinać do poręczy czy ogrodzenia bo nie było jak przypiąć.
Za moich czasów było dużo wolnych stojaków Język

Mi chodzi o okres letni, jak ostatnie ciepłe dni pokazały to sporo studentów jeździło rowerami na uczelnie.

(13-05-2012, 9:27 )Cubaza napisał(a): Stojaki znajdują się jeśli dobrze pamiętam:
- od tyłu budynku A
- po lewej od wejścia do budynku B
- po prawej stronie budynku C

Dziękuję bardzo! Uśmiech

Czy mogę wykupić kartę parkingową przez Internet/telefon?
Czy jest możliwość wykupienia karty parkingowej bez konieczności przyjazdu na uczelnie w tygodniu? Praca nie pozwala mi załatwienie tego w ciągu normalnych godzin urzędowania. Może ktoś ma kontakt do samorządu studenckiego (mail)?
debiczak 1 2,565 16-10-2014, 15:21
Ostatni post: RJKA