Czy mogę składać wniosek o stypendium rektorskie, jeśli powtarzałam semestr?
Przez pierwszy byłam na urlopie dziekańskim, drugi powtarzałam (dokładnie jeden przedmiot). Czy w takim wypadku mogę złożyć wniosek o przyznanie stypendium?

Cytat:1. Świadczeniami pomocy materialnej, zwanymi dalej „świadczeniami”, w Państwowej WyŜszej
Szkole Zawodowej w Tarnowie dla studentów są:
1) stypendium socjalne;
2) stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych;
3) stypendium Rektora dla najlepszych studentów;
4) zapomoga.

Student, który powtarza rok (semestr) lub który został wpisany warunkowo na kolejny rok
(semestr) studiów
, może otrzymywać świadczenia, o których mowa w ust. 1 pkt 1-2 i 4, natomiast
nie przysługuje mu świadczenie, o którym mowa w pkt 3.

(06-08-2014, 22:42 )admin napisał(a): W takich przypadkach zawsze pomocny jest regulamin przyznawania stypendiów na PWSZ w Tarnowie, który już na pierwszej stronie mówi, że:

Szkole Zawodowej w Tarnowie dla studentów są:
1) stypendium socjalne;
2) stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych;
3) stypendium Rektora dla najlepszych studentów;
4) zapomoga.

(semestr) studiów
, może otrzymywać świadczenia, o których mowa w ust. 1 pkt 1-2 i 4, natomiast
nie przysługuje mu świadczenie, o którym mowa w pkt 3.

A czy jeśli jestem warunkowo wpisana na semestr to czy za rok będzie mi stypendium Rektora przysługiwać czy już w ogóle nie będę mogła się o nie starać?

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,593 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz