Czy na drugi semestr muszę od nowa składać wszystkie papiery o stypendium?

Otrzymałem w tym roku stypendium, w semestrze zimowym i mam pytanie:
Czy jak ktoś dostał stypendium na semestr zimowy to na nowy semestr trzeba znowu te wszystkie papiery składać?

Czy stypendium z I semestru jest automatycznie przedłużane?

Pozdrawiam, Kamil

Jeśli jesteś studentem w dalszym ciągu to stypendium jest przedłużane z automatu.
Jednak jeśli dobrze pamiętam to trzeba przynieść indeks żeby babka sobie odnotowała, że jednak dalej studiujesz Uśmiech

Dzieki za odpowiedź a co w przypadku gdy ktoś ma warunek?
Pozdrawiam, Kamil

Stypendium jest przyznawane na rok. Na zaliczenie przedmiotów czeka się bodajże do końca marca czy jakoś tak. Do wtedy musisz przynieść indeks jeśli dobrze pamiętam.
Warunek nic nie zmienia. Jeśli go dostałeś to jesteś dalej studentem, ale musisz powtórzyć przedmiot w następnym semestrze/roku.

Tak, lecz jak ktoś weźmie krótki warunek, nie powiedzie mu się nie zaliczy, wyleci ze studiów a stypendium będzie wpływało? Jest to możliwe, czy się zabezpieczają przed tym skutecznie?
Pozdrawiam, Kamil

Ja nie miałem nigdy warunku, ale teraz mi się jakoś to tak przypomina, że jak ktoś miał warunek to mu zamrażali stypendium aż do zdania tego przedmiotu. W momencie kiedy go zdał to wysyłało mu się wyrównanie Oczko
Sorka za wprowadzenie w błąd Smutny

Spoko, nic się nie dzieje. Uśmiech