• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy na egzaminie gimnazjalnym są grupy?
#1
Zastanawia mnie fakt, czy na egzaminie gimnazjalnym są grupy przez co pytania są pomieszane i w różnych kolejnościach? Mam tutaj na myśli kwestie, jeśli u mnie poprawną odpowiedzią jest A to czy u kolegi 2 ławki dalej też poprawną odpowiedzią będzie A czy może B, C albo D? Jak to wygląda w rzeczywistości?
 
Reply
#2
Tak samo jak i na maturze, na egzaminie gimnazjalnym również są grupy i odpowiedzi wraz z pytaniami są pomieszane, tak, aby osoby siedzące przed i za Tobą nie miały tych samych wersji odpowiedzi. Oznacza to, że prawidłowa odpowiedź u kolegi przed Tobą to będzie B a u Ciebie może to być D.
 
Reply
#3
O proszę, czyli jednak na egzaminie gimnazjalnym są grupy i prace są pod tym względem dzielone. Nie wiedziałem, przynajmniej nie będę nikomu podpowiadał ani ściągał.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co może być na egzaminie gimnazjalnym w 2014 roku?
Hej Jak typujecie - co może być Waszym zdaniem na egzaminie gimnazjalnym 2014 z polskiego albo matematyki? Jakich zadań i trudności oczekiwać? Czy uważacie, że w części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego będzie list, rozprawka czy może opowiadanie? Jak czujecie się z części matematyczno-przyrodniczej?
kuba55.122 16 14,432 23-04-2014, 18:06
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości