• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Czy na pielęgniarstwie są zajęcia w prosektorium?
#1
Czy na pielęgniarstwie są zajęcia które odbywają się w prosektorium? widziałem przedmiot 'Patologia' więc to chyba w prosektorium się odbywa? Proszę o odpowiedź.
 
Reply
#2
Na 90% nie ma
 
Reply
#3
90%? Mógłby się wypowiedzieć ktoś ze studentów kto skończył ten kierunek na PWSZ w Tarnowie?
 
Reply
#4
na 100% zajęć w prosektorium nie ma, mówię to jako absolwentka piel. Podobno dawno temu odbywały się zajęcia w prosektorium ale na dzień dzisiejszy nie Uśmiech
 
Reply
#5
Jeszcze tego by brakowało, aby na pielęgniarstwie były zajęcia w prosektorium jak na medycynie. Ale patrząc na to z drugiej strony, może to i źle, bo przyszli pielęgniarki i pielęgniarze nie mają na kim ani na czym uczyć się swojego zawodu. Chyba lepiej ćwiczyć wkłuwanie się do żyły na trupie leżącym w prosektorium niż na żywym człowieku w gabinecie zabiegowym?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Studia magisterskie na pielęgniarstwie
Witam, mam pytanie odnośnie studiów magisterskich na pielęgniarstwie, zarówno dziennych jak i zaocznych. W przypadku dziennych to czy można pogodzić je z pracą i ogólnie jak jest na tej uczelni, a w przypadku zaocznych czy odbywają się zjazdy co tydzień czy rzadziej i jaki jest koszt. Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)
Werka.M 0 1,332 02-04-2016, 10:07
Ostatni post: Werka.MBrowsing: 1 gości