Czy na studiach chemicznych jest matematyka?
Powoli myślę o studiach chemicznych, jednak matematyka nie jest moją mocną stroną. Czy zatem na chemii, studiach chemicznych jest matematyka?
Proszę o wypowiedź studentów bądź studentki chemii.

Kilka pytań odnośnie studiów chemicznych na PWSZ w Tarnowie
Mam kilka pytań odnośnie studiów chemicznych w Tarnowie. Bardzo proszę o odpowiedź na nie. 1) Czy na chemii jest ciężko, jakie są najgorsze przedmioty, ile trzeba się uczyć oraz czy przeciętna osoba sobie poradzi? 2) Ile osób zaczyna te studia i ile kończy? Duży jest przesiew? Studenci sami odchodzą czy ich wyrzucają? Ciężko się utrzymać? 3) Jak wygląda załatwianie praktyk? Każdy indywidualnie czy uczelnia załatwia? 4) Czy można się tu czegoś nauczyć czy wychodzi się tylko z sama teoria nieprzygotowanym do pracy? 5) Czy chemia jest kierunkiem zamawianym w Tarnowie?
konto2 1 4,632 30-05-2015, 19:37
Ostatni post: green123