27-12-2012, 23:20
Czy po matematyce łatwo znaleźć pracę?
Czy po matematyce łatwo znaleźć prace ? Gdzie teraz pracujecie absolwenci matematyki ? ) Z góry dzięki za odpowiedz )
22-02-2013, 22:00
Czy po matematyce łatwo znaleźć pracę?
Ja ostatni rok studia ale znajomi po tym kierunku jeszcze szukają roboty
póki co gdzieś tam pracują na pół etatu bo po prostu nie ma miejsc pracy.
Po matmie jeśli uzyskasz resztę papierów możesz starać się o pracę w szkolę ale pełnego etatu raczej nie dadzą nowemu.

Co jeśli nie obronię się w terminie?
Dodam tylko, że jeżeli nie obronisz się w pierwszym wyznaczonym terminie, to dostaniesz nowy termin obrony. Możesz bronić się równie dobrze nawet i kilkanaście miesięcy po skończeniu studiów, więc z tym problemów nie ma. Poza tym w [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Nie-obronienie-si%C4%99-w-terminie-t]tym[/url] wątku Cubaza to dobrze podsumował.
comer 2 3,126 07-10-2013 13:06
Ostatni post: admin
  Czy obrona pracy licencjackiej z matematyki jest trudna?
Witam Czy obrona pracy licencjackiej z matematyki jest trudna? Jak wygląda obrona pracy licencjackiej z matematyki? Trzeba na tablicy udowadniać jakieś twierdzenia przy członkach komisji czy nie? Ktoś się bronił i mógłby kilka słów powiedzieć na ten temat?
comer 1 2,130 01-08-2013 20:39
Ostatni post: Szyszka
  Tematy prac licencjackich z matematyki w 2013 roku
Witam Czy wiadomo już coś o tematach prac licencjackich z matematyki na rok 2013? Wisi to może już gdzieś? Jak tak to prosiłbym o zrobienie foty, albo nakierowania mnie gdzie to wisi. Pozdrawiam, student II roku.
comer 0 2,257 06-04-2012 17:12
Ostatni post: comer