Czy sesja poprawkowa jest wolna?
Witam
Jeśli zaliczyłem już wszystkie egzaminy to czy sesja poprawkowa jest dla mnie w takim razie wolna?
Mam ferie? jak to jest?

Przeczytaj organizacje roku akademickiego a dowiesz sie, ze sesja poprawkowa jest w czasie trwania semestru letniego wiec nie jest wolna. Jesli chodzi Ci o normalna sesje, a Ty masz juz wszystkie egzaminy zdane to tak. Masz wolne.

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

A czyli zależy to od uczelni i od jej organizacji roku akademickiego...

Chyba na zadnej uczelni sesja poprawkowa nie jest wolna.

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2

(01-02-2013, 7:25 )Cubaza napisał(a): Chyba na zadnej uczelni sesja poprawkowa nie jest wolna.

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2

Jest. Jeśli ktoś zda wszystko w pierwszych terminach a sesja poprawkowa trwa zaraz po sesji głównej to sesję poprawkową ma wolną.
Politechnika Krakowska tak właśnie ma, AGH chyba również.

O proszę Duży uśmiech Masz racje Oczko AGH ma sesję poprawkową wolną Duży uśmiech Człowiek się uczy całe życie Duży uśmiech

Skąd wiadomo w której grupie się jest?
Pojawiły się już pierwsze harmonogramy, ale skąd mamy wiedzieć w której grupie kto jest??
Mysia 9 5,129 28-09-2014, 21:51
Ostatni post: kiubus95