Czy stypendium socjalne jest wypłacane w wakacje?
Czy ktoś z Was wie, czy stypendium socjalne jest wypłacane w wakacje? Mam też tutaj na myśli inne stypendia, czy również inne stypendia są wypłacane w wakacje?

A niby dlaczego stypendium ma być wypłacane w wakacje, skoro wtedy nie ma nauki i studenci mają wolne i wakacje? Stypendium jest wypłacane od listopada do czerwca, wtedy, kiedy studenci są na uczelni.

A dlaczego by nie? Przecież jak wszyscy dobrze wiedzą, rok akademicki z tego co się orientuję trwa również we wrześniu i w październiku. Poza tym rok akademicki trwa od października do października (sesja jesienna), więc również i wtedy powinno być wypłacane stypendium.

Przeczytaj regulamin będziesz wszystko wiedział , tak jak Cubaza mówi - stypendium jest wypłacane jest od listopada do czerwca. W wakacje nie jest wypłacane.

Nie przesadzajmy, za dobrze by było dla studentów Uśmiech Wtedy by już w ogóle nie chciało im się pracować. Wyobraź sobie - leżysz sobie na plaży w Hiszpanii a stypendium wpływa za nic nierobienie. Nie ma tak dobrze u nas w kraju...
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..