27-12-2012, 19:37
Witam
Czy od tego roku jest już tak że trzech króli jest dniem wolnym od pracy? Tak samo czy jest to dzień wolny od szkoły? Czy w trzech króli są otwarte sklepy? Pamiętam że mieli to wprowadzić ale nie wiem czy już wprowadzili.
27-12-2012, 19:38
Czy trzech króli jest dniem wolnym od pracy?
Jeśli dobrze pamiętam to już w zeszłym roku trzech króli było wolne od pracy. W tym roku nic się nie zmieniło.
27-12-2012, 19:39
Czy trzech króli jest dniem wolnym od pracy?
Tyle, że w tym roku jest to niedziela, więc wiele osób ma wolne i tak

Czy w czasie postu można pić alkohol?
W Wielkim Poście nie chodzi o to, aby czegoś zabronić, że kościół zabrania w tym czasie imprez, szaleństw czy chociażby picia alkoholu. Cała idea Wielkiego Postu jest taka, że kościół zaprasza nas właśnie w okresie Wielkiego Postu do podjęcia wyzwania, do postanowienia sobie czegoś. Wcale nie jest to równoznaczne z tym, że koniecznie trzeba chodzić smutny, umartwiać się i nie korzystać z żadnych przyjemności z życia.
memento_mori 8 6,230 18-08-2016 14:10
Ostatni post: Aseretrik
  "U Czesława" - Okuninka, Włodawa - opinie
Witam Wybieram się w najbliższym czasie na wakacje do Okuninki w gminie Włodawa. Znalazłem nocleg: "U Czesława". Czy ktoś mógłby mi napisać jakieś opinie o tym miejscu? Czy warto się tam wybrać? Był tam ktoś, gdyż nie mogę znaleźć nawet adresu tego miejsca na mapie. Czy to miejsce istnieje tak naprawdę? u czesława przystań klawa okuninka włodawa opinie
spamer24 0 79 12-08-2016 21:53
Ostatni post: spamer24
  Czy można iść do kościoła w krótkich spodenkach?
Sporo nawet dorosłych osób przyszło dzisiaj w niedzielę do kościoła w krótkich spodenkach. Oczywiście dobrze, jeśli byłyby to spodnie dłuższe niż za kolana. Nikt się tym nie przejmuje czy przyszedłeś w długich czy krótkich spodniach.
memento_mori 15 11,774 09-07-2016 9:14
Ostatni post: miniek15m
  Jak dojechać z dworca na ulicę traugtta?
Autobus nr. 9 albo 14. Prawdopodobnie :) 60 znaków 60 znaków
Waxy 1 215 25-05-2016 15:27
Ostatni post: miniek15m
  Jaki prezent dla dziadka na 80 urodziny?
Dziadkowi na 80-te urodziny dobrze byłoby kupić coś, co mu się przyda. Nie są mu potrzebne żadne słodkości, zważywszy na to, że jest już w podeszłym wieku i cukier może być zbyt szkodliwy. Dziadkowi można kupić np. dobre wino czy jakiś 'napój na serce' (np. Biovital), ogólnie coś na lepsze krążenie. Oprócz tego dobrym prezentem byłoby Wasze wspólne zdjęcie, ładnie oprawione w ramkę. Oprócz tego możesz kupić dziadkowi portfel, skórzany pasek czy nowe okulary.
mateusz_z93_1993 7 1,242 12-05-2016 11:59
Ostatni post: daniel299