Czy uczelnia jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych?
Witam
Czy PWSZ w Tarnowie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych? windy, podjazdy, brak progów?

Nie jestem pewien co do sal w budynku A, czyli najstarszym, pamiętającym jeszcze jednostkę wojskową będącą w tym miejscu i nie wiem czy czasem tam nie ma progów. Jednak pozostałe budynki spełniają wymagania odnośnie przystosowania dla osób niepełnosprawnych. Windy są we wszystkich budynkach, podjazdy także. Problem może być z salami. W salach wykładowych nie ma podjazdów pod tablice. Tam w 99% przypadków są stopnie na podest. Jednak na wykładach się nie pyta więc przy tablicy nie będziesz musiał się znaleźć.

a na ćwiczeniach przy tablicy?

Ćwiczenia w 90% przypadków są w innych salach, bo jest się podzielonym na grupy. Tamte sale nie mają podestów z "wyniesioną" tablicą.
Jednak tak jak powiedziałem w poprzednim poście. Tak jest na pewno w budynku "B", "C" i "D". Nie wiem jak jest w najstarszym budynku "A".

Cześć, gdybyście wiedzieli coś więcej na temat przystosowania uczelni dla osób poruszających się na wózkach to dajcie znać (to mój numer gg 36255220). Chodzi mi głównie o to czy na wszystkie zajęcia będę w stanie dotrzeć samodzielnie na wózku. Pozdrawiam

Skąd wiadomo w której grupie się jest?
Pojawiły się już pierwsze harmonogramy, ale skąd mamy wiedzieć w której grupie kto jest??
Mysia 9 5,133 28-09-2014, 21:51
Ostatni post: kiubus95