Czy uczelnia może podnieść czesne w trakcie nauki?
Czy uczelnia może w dowolnym momencie podnieść czesne za studia po rozpoczęciu nauki? Czy mimo wszystko uczelnia np. na 3 roku nie może ot tak sobie podnieść opłat za studia?

Wszystko zależy od tego na ile jest podpisana umowa z uczelnią. Mi zmienili czesne po pierwszym roku ale na plus, czyli mniejsze czesne płaciłem. Jednak ha miałem podpisana umowę na rok i na drugi musiałem przedłużać.

A czy po tym roku jeśli nie zgodzę się na podwyżkę czesnych i podpisanie nowej umowy to wylatuję ze studiów?

No tak bo jak inaczej ? Przedstawiają Ci nową umowę z uczelnią, na którą nie musisz się zgodzić. Wtedy szukasz innych studiów bądź się zgadzasz na warunki, które zaproponowała Ci uczelnia w nowej umowie.

Czy doktor/profesor może odwołać termin egzaminu poprawkowego?
Witam Proszę mi odpowiedzieć na pytanie, byłem umówiony na egzamin poprawkowy ale 2 dni wcześniej Pan profesor napisał, że odwołuje termin... nie przełożył, ale odwołał. Zostałem bez egzaminu, bez wpisu, bez zaliczenia. 13 września trzeba oddać indeksy, co ja mam teraz zrobić? Po co się uczyłem całe dnie bo widzę że na marne wszystko poszło...
wooshu 1 2,303 16-09-2013, 13:51
Ostatni post: admin