lista parabanków w polsce|transportplus.pl/
Czy uczelnia sprawdza i weryfikuje praktyki?
Czy jeżeli dajmy na to pracowałem w takiej i takiej firmie przez wakacje i dostałem papierek na zaliczenie praktyk to czy uczelnia dzwoni potem do tej firmy i to weryfikuje albo coś podobnego?
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.

(23-08-2013, 19:15 )Ekspert napisał(a): Tak, uczelnia bardzo wnikliwie od pewnego czasu weryfikuje odbycie praktyk. Kilka miesięcy temu jednej osobie cofnięto dyplom, kiedy wyszło na jaw, że sfałszowała dokumenty.

Masz na myśli tutaj fałszywy papier związany z odbyciem praktyk?

Szczegóły nie są istotne, konkluzja jest taka, że trzeba iść do opiekuna praktyk i zapytać, czy odbycie ich w takiej a nie innej instytucji zostanie zaliczone. Jeśli nie, to dla własnego dobra lepiej nie kombinować.

Mam tutaj na myśli pracę/praktykę zdalną w firmie która zajmuje się np. tłumaczeniami - czy byłby z tym problem aby mi zaliczyli taką formę praktyk?

Musisz pytać instytutowego opiekuna praktyk, różnie to działa Uśmiech

Praktyki zagraniczne PWSZ Tarnów
Czy ktoś coś wie odnośnie mozliwości dostania praktyk za granicą na PWSZ? jak to przebiega, ile one trwają i czy można je odbyć w dowolnych firmach, czy uczelnia wyznacza gdzie?
sehoo30 1 2,340 28-03-2013, 19:42
Ostatni post: Szyszka