12-06-2014, 11:44
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
Planuję w czasie studiów zamieszkać w akademiku. Czy są tam pokoje jednoosobowe? Z tego co słyszę od znajomych to większość pokoi w akademiku jest co najmniej dwuosobowa. Czy zatem w akademiku są pokoje w których można mieszkać samemu?
Czy takie pokoje kosztują więcej?
13-06-2014, 0:20
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
Przeważająca większość to pokoje 3 osobowe. Jest kilka dwójek. Nie wiem czy są, ale nie sądzę by były jedynki.
14-06-2014, 10:14
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
Nie mieszkałem nigdy w akademiku, jednak czytając opis na stronie internetowej Domu Studenta przy PWSZ w Tarnowie to potwierdza się wypowiedź kolegi powyżej. Pokoje w akademiku są trzyosobowe.
Tarnowski akademik dysponuje wprawdzie miejscami hotelowymi w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, jednak z nich mogą korzystać goście oraz studenci studiów zaocznych w trakcie zjazdów.
16-06-2014, 19:58
są tylko 3-osobowe pokoju, i chyba jedna albo dwie dwójki
23-06-2014, 14:32
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
Czyli nie ma co oczekiwać, aby w akademikach były pokoje jednoosobowe? Czy jest coś planowane, że w najbliższym czasie ma się to zmienić? Wiecie o tym coś więcej? Chciałbym bardzo mieszkać w akademiku ze względu na niskie koszty. Zależy mi również na komforcie i ciszy, spokoju i nauce. Dlatego chcę wiedzieć, czy w akademiku są pokoje jednoosobowe.

Jaki byłby średni miesięczny koszt mieszkania w takich pokojach? Dużo wyższy niż gdyby w pokoju było kilka osób?
23-06-2014, 14:40
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
Wątpię, że planują zmiany ;D Ale jeśli trafisz na dobrych współlokatorów siedzących przed lapkiem cały dzień/noc to spokój gwarantowany ;D Ten akademik jest aż nadto spokojny i cichy W porównaniu do krakowskich akademików, to prawie luksus za taką cenę

23-06-2014, 14:42
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
O widzisz, dzięki wielkie za tą odpowiedź. Czyli polecasz raczej szukać pokoju w akademiku ale z kimś znajomym, aby były to sprawdzone osoby, które są ciche i spokojne.
23-06-2014, 14:47
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
Niekoniecznie znajomych, z wszystkimi idzie się dogadać Trzeba mieć 'szczęście' żeby trafić na bardzo 'szalonego osobnika' Poza tym przed egzaminami można zejść na dół i się w spokoju pouczyć

23-06-2014, 14:56
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
A jak wygląda ten pokój do nauki w akademiku? Czy jest to pokój jednoosobowy, są jakieś przegrody którymi jest on oddzielony od każdych stanowisk czy może jakaś jedna wielka sala coś jak czytelnia w bibliotece?
23-06-2014, 15:01
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
W sumie to nie wiem, bo nie był mi potrzebny, ale przeważnie ludzie chodzą do takiej większej sali ze stolikami ;p raczej nikt sobie tam nie przeszkadza ; )

23-06-2014, 15:11
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
Jak to chodzą ze stolikami? Po co im własne stoliki, tam nie ma stolików? A powiedz mi jeszcze, czy w większości właśnie pokoi w akademikach jest własna łazienka? Czy w takich pokojach jednoosobowych, które są do dyspozycji np. studentów zaocznych jest własna łazienka, czy jest jedna duża i wspólna dla wszystkich?
23-06-2014, 15:23
24-06-2014, 13:31
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
(23-06-2014 15:23 )miniek15m napisał(a):  Czytaj ze zrozumieniem. Chodzą do sali ze stolikami oznacza ze w tej sali są stoliki a oni tam chodzą. W każdym pokoju 3 osobowym jest łazienka. Nie wiem jak z hotelowymi sprawa wygląda

Och, no wybacz, można było to dwojako zrozumieć Czyli w pokojach dwuosobowych nie ma własnej łazienki?
24-06-2014, 13:32
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
No przecież juz napisałem ze nie wiem jak to z hotelowymi wygląda.
24-06-2014, 14:02
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
A czyli że pokoje hotelowe to pokoje tylko dwuosobowe i jednoosobowe? Tak na logikę biorąc to właśnie powinno być, że pokoje hotelowe w akademiku są droższe to i powinny być wyposażone we własną łazienkę. To na logikę, jeżeli ktoś mógłby to potwierdzić, dajcie znać.

Tak to każdy z pokoi 3 osobowych, które są domyślnie przeznaczone dla studentów, ma własną łazienkę?
24-06-2014, 19:54
Każdy 3 osobowy studencki pokój ma własną łazienkę i nawet balkon
Pokoje hotelowe to bardziej dla zaocznych gdy mają zjazdy. Poza tym jakby chcieć mieszkać miesiąc w hotelowej jedynce to już wgle ;p

24-06-2014, 21:14
Czy w akademiku są pokoje jednoosobowe?
Taniej pewnie wyjdzie wynająć mieszkanie jak ktoś juz jest aż tak a społeczny

Poszukiwana współlokatorka
To już nieaktualne. Znalazłyśmy ideał współlokatorki..............
martunia07 2 605 08-10-2016 11:48
Ostatni post: RJKA
  Czy w akademiku jest wifi?
krecik 21 3,600 07-10-2016 7:38
Ostatni post: miniek15m
  Poszukiwania współlokatorki
Wstawcie swoje zdjęcia :) Wstawcie swoje zdjęcia :) Wstawcie swoje zdjęcia :)
RJKA 3 478 10-08-2016 18:17
Ostatni post: RJKA
  Wyprowadzka z domu studenta?
Da się wytrzymać wszystko, nic nie jest na tyle uciążliwe żeby musieć się wyprowadzać
RJKA 6 2,538 23-01-2016 22:29
Ostatni post: RJKA
  Mieszkać w akademiku czy dojeżdżać?
Często nie, ale kiedyś może się zdarzyć. A trzeba brać każdą możliwość pod uwagę ;) Zawsze można wynająć mieszkanie a nie mieszkać w akademiku.
krystian 7 2,543 23-01-2016 14:02
Ostatni post: brak_patryk