• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy warto brać internet mobilny w cyfrowym polsacie - LTE?
#1
Czy w związku z wyjazdem na studia bądź na kilka miesięcy do innego miasta warto kupić internet LTE od cyfrowego polsatu? Czy w ogóle prędkość tego internetu faktycznie jest tak duża? Koszty jak patrzyłem wcale nie są jakoś strasznie wysokie a potrzebuję mieć stały dostęp do internetu.

#2
To nie jest tak różowo. Zobacz na mapę zasięgu internetu i ta cm gdzie masz faktycznie lte. W wielu miejscach nie różni się to od zwykłego internetu mobilnego.

#3
Witam

Ja mieszkam w Mińsku Mazowieckim i mam pobieranie średnio około 37Mb/s. Jak dla mnie to mistrzostwo świata. Podczas umowy dostałem jeszcze PlayStation3 z Fifą he he. Niedługo święta więc pewnie znowu jakieś super promocje przygotują więc jak się zastanawiasz to poczekaj miesiąc czy dwa.

#4
WTF? Zarejestrowałeś się dzisiaj, wypowiadasz się na forum PWSZ w Tarnowie, Twój pierwszy post jest wychwalający internet lte. Nie obraź się, ale strasznie mi to śmierdzi. Jeśli się nie poruszasz, jeśli Twój komputer jest w zasięgu lte, który nie jest tak duży, to tak działa to z takimi prędkościami. Jednak jak wspomniałem wcześniej, nie jest w Polsce tak różowo z tym zasięgiem.
P. S. Na pewno bitów a nie bajtów?

#5
Kolega się tutaj zarejestrował, aby wstawić reklamę w podpisie, ale już jej nie ma Język Wracając jeszcze do samego internetu LTE jest tak jak Cubaza wspomniał. Jeżeli autor mieszka w centrum miasta (bądź ogólnie w mieście) to będzie to działało w miarę szybko i z zasięgiem nie powinno być problemu. Jeżeli jednak autor zamieszkuje okoliczne miejscowości, w których nie opłaca się operatorom (póki co) montować nadajników (bądź zwiększać moc/pokrycie już istniejących) prędkość nie będzie zbyt zadowalająca - i raczej o prędkości rzędu LTE nie ma co marzyć Uśmiech

Prędkość działania internetu na poziomie 37 Mb/s to świetny wynik. Pobieranie plików teoretycznie powinno wynosić ok. 4.5 MB/s więc tylko pozazdrościć takich prędkości, jeżeli jest to faktycznie prawda.

#6
Ja bym zdecydowanie odradził jakikolwiek Internet mobilny w miejscach innych niż centrum miasta. Przykładowo, w takich Piotrkowicach nie ma w ogóle dobrej prędkości Internetu mobilnego, działa tak wolno i ślamazarnie, że szkoda w ogóle gadać. W centrum miasta gdy jestem na uczelni działa kilkanaście razy szybciej!
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą: http://urbanski-drzwi.pl/. Najlepszej jakości wyroby stolarskie: drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam!

#7
Plus i Cyfrowy Polsat mają największy zasięg LTE w Polsce, zatem jeśli planujesz kupić tylko internet, śmiało możesz kupować w Cyfrowym Polsacie (lub Plusie - bo to ten sam właściciel i działają na wspólnej infrastrukturze). Nikt w kraju nie ma lepszego pokrycia jeśli chodzi o LTE.

Czy w nowych smartfonach trzeba formatować baterię?
Nawiązując do mojego poprzedniego wątku chciałbym się od Was dowiedzieć czy w nowym smartfonie trzeba formatować baterię? Formatowanie baterii czyli to pierwsze ładowanie po bodajże 12 godzin jak to miało miejsce parę lat temu gdy kupowałem nowy telefon. Formatowanie nowych baterii w telefonach jeżeli jest konieczne, to czy przebiega na takich samych zasadach co dawniej, że należy ładować nowy telefon po 8 godzin a następnie rozładowywać do zera i znowu ładować i tak kilka razy?
lewka 25 178,199 22-05-2017, 10:24
Ostatni post: gimber