• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy warto jest kończyć studia MBA
#1
Chciałbym w przyszłym roku uderzyć na studia MBA - ale pojęcia nie wiem gdzie je robić najlepiej. Dużo słyszałEm o różnych uczelniach no i ... mhm ... polecicie coś ? Czy w ogóle warto robić studia MBA ? czy wpływają na jakoś czy też mogą wpłynąć na naszą karierę ? Jakie macie zdanie ? Może znacie kogoś kto zrobił studia typu mba i rzeczywiście mu się to opłacało - bo studia nie są tanie niestety i decyzja jest poważna.

#2
Warto jest robic te studia o ile

wybierzesz dobra i renomowaną uczelnie. Aktualnie najlepsze studia MBA ma w ofercie szkoła IBD.
wiążesz przyszłość z biznesem oraz robieniem kariery na szczeblu menadżerskim
posiadasz sporo pomysłow na biznes
masz juz jakieś doświadczenie w biznesie

Są to studia dodatkowe, które poprawiają Twoją aktualna wiedzę oraz ją uzupełniają.

Czy istnieje przepis na osiągnięcie sukcesu?
Jak w temacie, czy istnieje jakiś przepis na sukces? Mam tutaj na myśli przede wszystkim przepis na sukces finansowy, ale też mieć satysfakcjonującą pracę.
gimber 1 18 17-10-2018, 11:10
Ostatni post: janko22