• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Test z języka angielskiego|lubinrc.pl|http://kurso.edu.pl
Czy warto kończyć studia II stopnia po inżynierze?
#1
Siemanko
Jak uważacie czy warto iść na studia II stopnia i poświęcić te 1,5 roku aby je skończyć? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy może wystarczy skończyć edukację na studiach I stopnia i poprzestać na inżynierze i zacząć szukać pracy?
 
Reply
#2
Warto skończyć jeśli przy okazji już pracujesz, zawsze też trochę inaczej pracodawcy patrzą na Ciebie jeśli masz tytuł magistra.
 
Reply
#3
Zawsze inaczej wygląda mgr inż. niż sam inżynier. Studia magisterskie po studiach inżynierskich to tylko 1,5 roku - męczyłeś się prawie 4 lata na studiach inżynierskich to szkoda Ci już poświęcić te 1,5 roku? Uśmiech
 
Reply
#4
Podbijam Uśmiech
1,5 roku to nie tak wiele a mgr jest Uśmiech Poza tym zawsze można jak już tu wspomniano zrobić magisterkę zaocznie a przy okazji gdzieś się zatrudnić Język

W razie czego Cubaza powinien Ci pomóc bo on (z tego co pamiętam) tak zrobił Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w pracy inżynierskiej można cytować?
Zastanawiam się, czy pisząc pracę inżynierską można w niej wprost cytować, czyli wklejać gotowe, skopiowane cytaty z kogoś książki? Oczywiście mam tutaj na myśli legalne cytowanie, czyli gdy podamy źródło skąd taki cytat zapożyczyliśmy. Czy ktoś ma jakieś inne informacje w tym temacie? Znacie szczegóły odnośnie cytowania w pracy inżynierskiej na PWSZ w Tarnowie? Temat nie dotyczy mnie, ale muszę pomóc znajomemu, który pisze pracę inżynierską i nie jest pewien, czy dany cytat może wprost skopiować, czy musi go "przerobić", ale myśl cytatu pozostawić. Chodzi o to, aby [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-PWSZ-w-Tarnowie-korzysta-z-systemu-antyplagiatowego-t]system antyplagiatowy na PWSZ w Tarnowie[/url] nie uznał jego pracy za plagiat. Pomóżcie!
palaus2 2 2,483 04-12-2015, 19:11
Ostatni post: palaus2Browsing: 1 gości