Odpowiedz 

Czy warto kończyć studia II stopnia po inżynierze?

02-03-2013, 12:12
Post: #1
Czy warto kończyć studia II stopnia po inżynierze?
Siemanko
Jak uważacie czy warto iść na studia II stopnia i poświęcić te 1,5 roku aby je skończyć? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy może wystarczy skończyć edukację na studiach I stopnia i poprzestać na inżynierze i zacząć szukać pracy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 16:03
Post: #2
Czy warto kończyć studia II stopnia po inżynierze?
Warto skończyć jeśli przy okazji już pracujesz, zawsze też trochę inaczej pracodawcy patrzą na Ciebie jeśli masz tytuł magistra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 9:55
Post: #3
Czy warto kończyć studia II stopnia po inżynierze?
Zawsze inaczej wygląda mgr inż. niż sam inżynier. Studia magisterskie po studiach inżynierskich to tylko 1,5 roku - męczyłeś się prawie 4 lata na studiach inżynierskich to szkoda Ci już poświęcić te 1,5 roku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 14:00
Post: #4
Czy warto kończyć studia II stopnia po inżynierze?
Podbijam
1,5 roku to nie tak wiele a mgr jest Poza tym zawsze można jak już tu wspomniano zrobić magisterkę zaocznie a przy okazji gdzieś się zatrudnić

W razie czego Cubaza powinien Ci pomóc bo on (z tego co pamiętam) tak zrobił
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w pracy inżynierskiej można cytować?
Zastanawiam się, czy pisząc pracę inżynierską można w niej wprost cytować, czyli wklejać gotowe, skopiowane cytaty z kogoś książki? Oczywiście mam tutaj na myśli legalne cytowanie, czyli gdy podamy źródło skąd taki cytat zapożyczyliśmy. Czy ktoś ma jakieś inne informacje w tym temacie? Znacie szczegóły odnośnie cytowania w pracy inżynierskiej na PWSZ w Tarnowie? Temat nie dotyczy mnie, ale muszę pomóc znajomemu, który pisze pracę inżynierską i nie jest pewien, czy dany cytat może wprost skopiować, czy musi go "przerobić", ale myśl cytatu pozostawić. Chodzi o to, aby [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-PWSZ-w-Tarnowie-korzysta-z-systemu-antyplagiatowego-t]system antyplagiatowy na PWSZ w Tarnowie[/url] nie uznał jego pracy za plagiat. Pomóżcie!
palaus2 2 1,573 04-12-2015 19:11
Ostatni post: palaus2
  Chemia czy Inżynieria materiałowa?
Dostałam się na chemie na PWSZ jednak teraz myślę, że nie była to do końca przemyślana decyzja. Poczytałam trochę, pogadałam z ludźmi i pracy po tym nie ma, tym bardziej, że na PWSZ jest tylko licencjat. I zaczęłam się zastanawiać nad pójściem na inżynierię materiałowa. Jak myślicie, co lepsze z tych dwóch? :D Chemia czy Inżynieria materiałowa? O pracy w Tarnowie nawet za bardzo nie marze ale gdziekolwiek :D i drugie pytanie czy osoba taka jak ja która zawsze była bardziej za biologia niż fizyką, dałaby sobie tu rade? niby to nie politechnika ale jednak te wszystkie rysunki techniczne, mechanika itp, dałoby rade to ogarnąć dla kogoś kto nie jest typowym umysłem ścisłym? matmę lubiłam zawsze ale fizyki nigdy się nie uczyłam :D
kama94 1 1,209 15-08-2015 10:17
Ostatni post: t_wronicki
  Ile kosztuje warunek z fizyki?
Jak już napisano na naszym forum, [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Op%C5%82ata-za-warunek-t]opłata za warunek[/url] wynosi w zależności od tego, ile godzin miały zajęcia, których nie zaliczyłaś. Stawka rozliczania się jest godzinowa, czyli płacisz za każdą godzinę niezaliczonych zajęć.
maja77 1 4,476 17-02-2014 10:11
Ostatni post: admin
  Czy humanista poradzi sobie na politechnice?
Jeżeli tylko ten humanista jest gotowy do regularnej i ostrej nauki na pierwszym roku studiów inżynierskich, gdzie najtrudniejszymi i najcięższymi przedmiotami jest matematyka i fizyka, to potem sobie poradzi. Wszystko zależy od zaangażowania danej osoby i chęci do samodzielnej pracy. Znam osobę po liceum humanistycznym na studiach inżynierskich i zalicza wszystkie semestry, więc da się, jednak trzeba się do tego mocno przyłożyć, głównie jak już wspomniałem - na pierwszym roku.
trupper 1 2,378 05-02-2014 19:32
Ostatni post: admin
  Na jakie studia techniczne warto iść?
Zajrzyj do [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jaki-kierunek-techniczny-warto-studiowa%C4%87-t]tego[/url] wątku. Masz tam cały wywód na temat kierunków technicznych, na które warto pójść w dzisiejszych czasach.
grojec 3 1,893 02-01-2014 14:17
Ostatni post: adminUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów