• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

    wszywka żakardowa
    tkanina żakardowa żakard z wzorem w kwiaty paski sklep internetowy i sprzedaż online

Czy warto studiować fizjoterapię?
#1
Hej
Czy warto w ogóle studiować fizjoterapię? Jaka przyszłość czeka ten kierunek? Czy pracę po nim znajdę w Tarnowie? Czy jest to jeden z opłacalnych kierunków do studiowania?
 
Reply
#2
A przeczytałeś może tematy pod Twoim?
http://pwsz-tarnow.edu.pl/Zarobki-fizjot...Tarnowie-t
Tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie Oczko
 
Reply
#3
Dziękuje Uśmiech i przepraszam za lenistwo Język
 
Reply
#4
sein a ja przepraszam zwracanie się do Ciebie "przeczytałeś" Oczko okazało się w innym temacie, że jesteś dziewczyną Uśmiech
Tak, że przepraszam Uśmiech
 
Reply
#5
nic nie szkodzi UśmiechUśmiech
 
Reply
#6
Wracając jeszcze do głównego tematu wątku, moim zdaniem nie warto studiować fizjoterapii. Pracy dla fizjoterapeutów w Tarnowie nie ma w szczególności. Po prostu nasza gospodarka nie jest w stanie przyjąć kilkuset osób kończących fizjoterapię każdego roku w Tarnowie i okolicach. W skali całego kraju jest to kilkanaście tysięcy osób.
Warto studiować, jeżeli się to naprawdę lubi i czuje, że to jest to. Jednakże z pracą naprawdę łatwo nie będzie. Zapewne nawet założenie własnego gabinetu rehabilitacyjnego nie zawsze pomoże.
 
Reply
#7
Admin, pamiętaj o tym, że w Tarnowie co roku około 100 osób kończy z tytułem Licencjata. W Krakowie, tylko na jednej uczelni, tyle osób kończy fizjo z tytułem magistra. Z czego dużo osób jest z Tarnowa. To dodatkowo zacieśnia możliwości znalezienia pracy.
 
Reply
#8
O tym właśnie piszę, że nasza gospodarka nie jest w stanie przyjąć tylu absolwentów fizjoterapii jak i innych kierunków, które przodują wśród osób bezrobotnych. Dla przykładu jak podaje aktualne wydanie "Temi" w 2003 roku w tarnowskim urzędzie pracy było zarejestrowanych ponad 200 osób z wykształceniem wyższym. Obecnie 10 lat później jest to kilka razy więcej.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy idąc na Fizjoterapię trzeba być dobrym z chemii?
Czy wybierając się na Fizjoterapię, trzeba dobrze umieć chemię? Generalnie chodzi mi o to, czy na Fizjoterapii jest dużo zajęć związanych z chemią i czy osoba nie mająca jej w zakresie rozszerzonym w szkole średniej da sobie radę? Proszę o odpowiedź.
danielek 1 2,659 05-06-2015, 19:32
Ostatni post: moniagBrowsing: 1 gości