Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy wpisywać staż do CV?
#1
Mam takie pytanie, czy staż wpisywać do CV? Warto to robić i przyszli pracodawcy patrzą i biorą pod uwagę staże? Czy lepsze są staże które sami załatwimy czy tylko te z urzędów pracy?
 
Reply
#2
Oczywiście, że warto wpisywać staż do CV. Teraz dla pracodawcy każde doświadczenie pracownika się liczy a sam fakt, że odbywałeś staż działa tylko na Twoją korzyść w szukaniu pracy (masz jakieś doświadczenie zawodowe, które w dzisiejszych czasach jest bardzo cenne).

Staż tak samo jak praktyki studenckie, wpisuje się do CV tylko, jeśli był to staż związany tematycznie z charakterem pracy o którą się starasz. Jeżeli starasz się przykładowo o pracę Kierowcy, to wiadomo, że wpisując, że odbywałeś staż w biurze nie ma dla potencjalnego pracodawcy żadnego większego znaczenia. W takich przypadkach lepiej powstrzymać się od takiego działania.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Comarch - staż - testy kwalifikacyjne / rekrutacyjne
Witam Czy ktoś z Was odbywał staż w Comarch i pisał może testy rekrutacyjne na programistę? Mógłby ktoś wrzucić jakieś przykładowe testy kwalifikacyjne jak wyglądają i jakie są przykładowe pytania?
maciekmm 5 26,263 09-01-2016, 13:26
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości