Czy wykłady są obowiązkowe?
Hej
Czy wykłady są obowiązkowe od roku akademickiego 2012/13? Słyszałam że wprowadzili obowiązkowe wykłady od tego roku czy to jest prawdą? Bo nie zawsze jest sprawdzana obecność na wykładach!

Wykłady na tej uczelni są obowiązkowe , chyba że prowadzący powie że u niego jest inaczej .

Tak od tego roku wykłady są obowiązkowe, podobno jakoś to ministerstwo powiedziało, ustaliło jakieś rozporządzenie które to reguluje. Ale w praktyce jest tak, że nie zawsze są one obowiązkowe zależy wszystko od prowadzącego jak on to ustali. Za wykłady lubią dawać np. 0.5 stopnia w górę do oceny końcowej jeżeli ktoś ma 100% obecności na wykładach.

Czy wykłady na studiach są obowiązkowe?
Rozpoczynam od przyszłego roku studia w Tarnowie i interesuje mnie fakt czy takie wykłady na studiach są obowiązkowe? Chodzi mi o to, czy każdy musi na nie chodzić i czy jest na nich sprawdzana obecność? Byłabym wdzięczna obecnym studentom za udzielenie mi odpowiedzi na te pytania.
sein 19 19,283 10-03-2015, 22:25
Ostatni post: Ahmed