Do kiedy trzeba złożyć deklarację maturalną 2015?
Czy ktoś z maturzystów orientuje się, do kiedy trzeba złożyć deklarację maturalną 2015? Chodzi o to, iż zdaję maturę w 2015 roku i do kiedy ostatecznie muszę się zdecydować, jakie przedmioty zdaję na maturze? Wiem, że w ubiegłych latach dwukrotnie podpisywało się deklarację wyboru przedmiotów zdawanych na maturze, ale od 2015 roku mają być duże zmiany organizacyjne na maturze, stąd nie wiem, czy ta kwestia również się zmieni. Przez wakacje dobrze byłoby już nad tym pomyśleć, co dalej po szkole średniej.

Kiedy będą wyniki matur 2016?
Wiem, że matury się jeszcze nawet nie rozpoczęły, ale chciałbym wiedzieć, czy wiadomo już dzień i dokładny termin, kiedy będą wyniki matur 2016? Nie mogę znaleźć tej informacji na stronie OKE, zatem może jeszcze nie jest wiadomo? Gdyby może ktoś od dyrektora swojej szkoły albo nauczycielki wiedział dokładny termin, proszę o odpowiedź.
wladimirputin3 3 6,870 06-03-2016, 17:09
Ostatni post: miniek15m