[Dyskusja] Jakie kierunki warto studiować? 2013, 2014, 2015, 2016 ...
Witajcie.
Mój młodszy brat zdaje maturę i zastanawia się nad kierunkami studiów, które warto studiować. Tzn. ja poniekąd chcę mu doradzić, jakie kierunki warto studiować. Które będą przyszłościowe w 2013, 2014, 2015, 2016 itd.
Po których najbardziej znajdzie pracę.

Zdaje matematykę i chemię na poziomach rozszerzonych.

Doradzicie coś?

A i zapomniałem dodać, że nie muszą to być kierunki z oferty PWSZ - wątpię, aby braciak się tu zdecydował studiować Duży uśmiech
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Może górnictwo i gazownictwo na AGH ? Moim zdaniem przyszłościowe studia Oczko

Brzmi dość interesująco. Słyszałem, że na wydziale wiertnictwa na AGH jest ponoć niezła miazga i masakra.

I niezła kasa jak się je skończy. Praca w górnictwie bądź gazownictwie to jest jedna z lepiej płatnych prac w Polsce. Dodatkowo kontrakty i wyjazdy po całym kraju i świecie.

(20-12-2012, 15:00 )studentPWSZ napisał(a): Ale jak się załapać do takiej pracy? Czy na tym kierunku na AGH jest tak że najlepszych studentów pracodawcy sobie wybierają ze studentów?

Firmy często się ogłaszają na uczelni, że potrzebują kogoś do wykonania jakiś projektów. Studenci się zgłaszają i je realizują. Często zdarza się właśnie tak, że jeśli jakaś firma jest zadowolona z pracy przez nich wykonanej - zatrudnia ich po prostu.

Ciężko bratu się zdecydować, mówi, że on "ma jeszcze czas wybrać kierunek". Pewnie wybierze coś technicznego albo AGH ale nigdy nic nie wiadomo co mu strzeli do głowy Uśmiech

witam osobiście uważam, że warto studiować IT, jest to w miarę nowa branża ale wystarczy spojrzeć na ilość ofert pracy jak wielu ludzi potrzebują firmy po takim kierunku - tak wiec dla mnie zdecydowany nr 1

Ja ze swojej strony napiszę, że warto studiować kierunki medyczne! Po medycynie masz pracę pewną Uśmiech Generalnie to warto także studiować kierunki inżynierskie. Pracy dla informatyków-programistów nigdy nie zabraknie a będzie na nich coraz to większe zapotrzebowanie.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Jakiego języka obcego warto się uczyć?
Cześć ostatnio pytałem [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jakiego-j%C4%99zyka-programowania-warto-si%C4%99-uczy%C4%87-w-2012r-t]tutaj[/url] o język programowania, teraz zależy mi na języku obcym. Jakiego języka obcego warto zatem się teraz uczyć? angielski powiedzmy, że już coś tam umiem - co teraz? Jaki drugi język? który przyda się w pracy zawodowej?
twele 9 13,324 02-07-2022, 22:58
Ostatni post: Zdzich