• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Elektronika i telekomunikacja - jak z pracą? Jaka praca po skończeniu w Tarnowie?
#1
Witam
Jak jest z pracą po elektronice i telekomunikacji w Tarnowie? Czy po skończeniu EiT łatwo jest znaleźć pracę w Tarnowie? Czy może lepiej wyemigrować do większego miasta? Czy w Rzeszowie, Krakowie nie jest wcale lepiej po tym kierunku?
 
Reply
#2
Tutaj masz temat:
http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-warto-stud...cj%C4%99-t
A teraz dopowiem jeszcze coś z perspektywy czasu. Otóż ostatnio przeglądałem oferty pracy w Tarnowie właśnie pod kątem elektroniki Oczko Po prostu chciałem zobaczyć czy coś się zmieniło od czasów kiedy szukałem pracy. Na razie dla elektroników znalazłem 4 oferty:
1) monter podzespołów elektronicznych
2) konstruktor elektroniki
3) rysownik CAD x 2
Z czego ostatnia oferta nie jest dla Elektroników jako elektroników, ale jako, że na studiach był CAD to zaliczam ją do nich Oczko
Jak widzisz nie ma zbyt dużo pracy w Tarnowie. Ja nie miałem problemów ze znalezieniem pracy, ale potem zmieniłem swoje predyspozycje i wiele wskazuje na to, że już pozostanę poza elektroniką. Tak niestety toczą się losy ludzi. Nie zawsze się pracuje w zawodzie.
 
Reply
#3
Ostatnio czytałem w Temi, że szukają programisty PHP w Tarnowie za 1600 zł brutto miesięcznie i nie mogą znaleźć Uśmiech
 
Reply
#4
Admin, widziałem programistę PHP z urzędu pracy za 1500 brutto Oczko
i też nie mogą znaleźć Oczko
Widziałem grafika komputerowego ze znajomością photoshopa, dreamweavera i kilku innych programów z pakietu Adobe też za 1500 brutto Oczko
 
Reply
#5
Wcale im się nie dziwię, że nie mogą znaleźć Uśmiech Olbrzymie przepaście w wynagrodzeniach pomiędzy np. Krakowem, gdzie taki programista PHP dostanie na start przynajmniej 2500-3000 brutto a Tarnowem, gdzie najniższą krajową.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drukarka laserwoa - jaka tania w eksploatacji?
Potrzebuję zakupić jakąś drukarkę laserową, zależy mi na czymś tanim w eksploatacji. Możecie polecić coś w tym zakresie? Oczywiście chodzi o monochromatyczną.
gimber 1 433 13-07-2018, 9:58
Ostatni post: janko22Browsing: 1 gości