• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Elektrotechnika - zarobki
#1
Hej
Na jakie zarobki może liczyć absolwent kierunku Elektrotechnika? Jakie maksymalne zarobki można w tej branży osiągnąć? Czy elektrotechnika to dobry kierunek studiów?
Pozdrawiam
 
Reply
#2
Zarobki średnie są trudne do oszacowania, jednak minimalną stawką, jakiej oczekiwać może specjalista z tytułem inżyniera to 2000 – 3000 złotych brutto miesięcznie.
 
Reply
#3
Na pewno inżynier po elektrotechnice bez doświadczenia nie dostanie 2000 brutto w Tarnowie. W innych większych miastach może już liczyć na taki zarobek, ale grunt gdyby w ogóle znalazł pracę w Tarnowie. Prawdziwe zarobki po elektrotechnice zaczynają się od 10 lat doświadczenia w elektrowniach z wysokimi napięciami Uśmiech
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą: http://urbanski-drzwi.pl/. Najlepszej jakości wyroby stolarskie: drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy elektrotechnika to waszym zdaniem przyszłościowy kierunek studiów?
Cześć Planuję wybrać albo elektrotechnikę albo elektronikę. Czy wg was elektrotechnika jest kierunkiem przyszłościowym który zapewni mi pracę po skończeniu studiów? Warto studiować ten kierunek? Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?
tristan 1 2,230 01-07-2013, 23:32
Ostatni post: hermanBrowsing: 1 gości