• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Filologia polska studia magisterskie
#1
Witam,
Może ktoś się orientuje - czy na filologię polską, na studia magisterskie mają możliwość dostać się jedynie te osoby, które ukończyły wcześniej tylko filologię polską, czy mają szansę również te, które studiowały inne kierunki, na przykład te związane ze specjalnością na f. polskiej? Konkretnie, jestem absolwentką kulturoznawstwa, spec. media i chciałabym studiować f. polską, spec. edukacja medialna i dziennikarska. Może ktoś studiuje filologię II stopnia, a niekoniecznie kończył I stopień tych studiów?
 
Reply
#2
Wydaje mi się, że może to być tylko absolwent filologii polskiej, ale nie jestem w 100% pewien.
 
Reply
#3
Właśnie to widziałam i dlatego pytam ;-) Ale dziękuje za odpowiedź.
 
Reply
#4
Cytat:Kryteria przyjęć
Ocena z dyplomu ukończenia studiów licencjackich na kierunku filologia polska, studia nauczycielskie lub nienauczycielskie
Moim zdaniem tylko taka osoba. Jest tylko jedno kryterium i jest to dyplom po kierunku filologia polska. Więc wychodzi na to, że tylko absolwenci tego kierunku mogą się starać.
 
Reply
#5
Może jest to możliwe ale musialabyś potem nadrabiać zaległości, różnice programowe.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy warto studiować filologię polską??
Hej Czy warto obecnie studiować filologię polską? Czy studiując filologię polską możemy jakoś znaleźć pracę pomimo tego że wszyscy mówią że nie ma pracy? Ja czuje że to będzie najbardziej odpowiadający mi kierunek studiów.
abi 3 3,030 10-07-2013, 14:44
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości